Prodaja Tegljač Scania R450 iz Poljska, 34900 EUR - Truck1 ID: 11250332
Pronađi SCANIA R 450Idi na oglase za SCANIA R 450
Arhivirani oglas

Ovaj oglas uklonjen je iz naše baze podataka. Ipak, možete poslati obrazac "Traženo vozilo": Scania R450

Predajte oglas "Tražim …"
Otvorite katalog
Oglas Tegljač Scania R450 više nije dostupan, ali pronašli smo slične ponude (10)
Slične ponude:
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (13)

Scania R450

Tegljač
2019878326 km4x2Euro 6450 KS
Belgija, -
Objavljeno: 5danReferentni broj 26060862

34 850EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 262 668 HRK
  • ≈ 39 873 USD
2019878326 km4x2Euro 6450 KS
Belgija, -
Kontaktirajte prodavatelja
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (13)

Scania R450

Tegljač
2019862383 km4x2Euro 6450 KS
Belgija, -
Objavljeno: 5danReferentni broj 26060861

34 850EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 262 668 HRK
  • ≈ 39 873 USD
2019862383 km4x2Euro 6450 KS
Belgija, -
Kontaktirajte prodavatelja
SCANIA P450 - Tegljač: slika SCANIA P450 - Tegljač
SCANIA P450 - Tegljač: slika SCANIA P450 - Tegljač
SCANIA P450 - Tegljač: slika SCANIA P450 - Tegljač
SCANIA P450 - Tegljač: slika SCANIA P450 - Tegljač
SCANIA P450 - Tegljač: slika SCANIA P450 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (8)

SCANIA P450

Tegljač
2019510000 km4x2Euro 6
Italija, Andria
Objavljeno: 1mjes.

35 000EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 263 798 HRK
  • ≈ 40 045 USD
2019510000 km4x2Euro 6
Italija, Andria
Kontaktirajte prodavatelja
SCANIA r450 - Tegljač: slika SCANIA r450 - Tegljač
SCANIA r450 - Tegljač: slika SCANIA r450 - Tegljač
SCANIA r450 - Tegljač: slika SCANIA r450 - Tegljač
SCANIA r450 - Tegljač: slika SCANIA r450 - Tegljač
SCANIA r450 - Tegljač: slika SCANIA r450 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (13)

SCANIA r450

Tegljač
2018926000 km4x2
Španija, Lebrija
Objavljeno: 3danReferentni broj 8949

34 900EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 263 045 HRK
  • ≈ 39 930 USD
2018926000 km4x2
Španija, Lebrija
Kontaktirajte prodavatelja
SCANIA R450 - Tegljač: slika SCANIA R450 - Tegljač
SCANIA R450 - Tegljač: slika SCANIA R450 - Tegljač
SCANIA R450 - Tegljač: slika SCANIA R450 - Tegljač
SCANIA R450 - Tegljač: slika SCANIA R450 - Tegljač
SCANIA R450 - Tegljač: slika SCANIA R450 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (15)

SCANIA R450

Tegljač
2019650000 km
Španija, Alcalá de los Gazules
Objavljeno: 1mjes.

36 500EUR

  • ≈ 275 104 HRK
  • ≈ 41 761 USD
2019650000 km
Španija, Alcalá de los Gazules
Kontaktirajte prodavatelja
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (15)

Scania R450

Tegljač
2019632870 km4x2Euro 6450 KS
Belgija, -
Objavljeno: 1mjes. Referentni broj 26040514

36 850EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 277 742 HRK
  • ≈ 42 161 USD
2019632870 km4x2Euro 6450 KS
Belgija, -
Kontaktirajte prodavatelja
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (14)

Scania R450

Tegljač
2019630865 km4x2Euro 6450 KS
Belgija, -
Objavljeno: 1mjes. Referentni broj 26040515

36 850EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 277 742 HRK
  • ≈ 42 161 USD
2019630865 km4x2Euro 6450 KS
Belgija, -
Kontaktirajte prodavatelja
Scania R 450 - Tegljač: slika Scania R 450 - Tegljač
Scania R 450 - Tegljač: slika Scania R 450 - Tegljač
Scania R 450 - Tegljač: slika Scania R 450 - Tegljač
Scania R 450 - Tegljač: slika Scania R 450 - Tegljač
Scania R 450 - Tegljač: slika Scania R 450 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (10)

Scania R 450

Tegljač
2021699804 km4x2Euro 6
Španija, Madrid
Objavljeno: 10danReferentni broj UVES03260008

36 000EUR

  • ≈ 271 335 HRK
  • ≈ 41 189 USD
2021699804 km4x2Euro 6
Španija, Madrid
Kontaktirajte prodavatelja
Scania R 450 - Tegljač: slika Scania R 450 - Tegljač
Scania R 450 - Tegljač: slika Scania R 450 - Tegljač
Scania R 450 - Tegljač: slika Scania R 450 - Tegljač
Scania R 450 - Tegljač: slika Scania R 450 - Tegljač
Scania R 450 - Tegljač: slika Scania R 450 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (10)

Scania R 450

Tegljač
2021729109 km4x2Euro 6450 KS
Španija, Madrid
Objavljeno: 10danReferentni broj UVES03260009

36 000EUR

  • ≈ 271 335 HRK
  • ≈ 41 189 USD
2021729109 km4x2Euro 6450 KS
Španija, Madrid
Kontaktirajte prodavatelja
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Scania R450 - Tegljač: slika Scania R450 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (20)

Scania R450

Tegljač
20201006740 km4x2Euro 6450 KS
Litva, Kaunas
Objavljeno: 25dan

36 000EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 271 335 HRK
  • ≈ 41 189 USD
20201006740 km4x2Euro 6450 KS
Litva, Kaunas
Kontaktirajte prodavatelja

Tegljač Scania R450

Pogledaj slične
Hmm, izgleda da je stavka prodana
Tegljač Scania R450: slika Tegljač Scania R450

Pronađite nove ponude u katalogu

Otvorite katalog
zoom in
Tegljač Scania R450: slika Tegljač Scania R450
See what's in stock now
Komercijalna vozila SCANIA
4.68
Recenzije: 5
PRODANO

34 900EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 263 045 HRK
  • ≈ 39 930 USD

19 Lipanj 2026

Ovaj oglas pohranjen je u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cijena). Na stranici nema zastarjelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći u nastavku.

Robna marka

Model

Godina proizvodnje

Kilometraža

736300 km
Boja

bijela
Lokacija

Poljska, BYTOMSKA 5E 42-674 KARCHOWICE, POLAND
Motor/pogonska linija
gorivo

dizel
zapremina

12742 cc
izlazna snaga

450 KS
mjenjač

Šasija/ovjes
broj osovina

2-osovine

Ova ponuda je samo informativne prirode. Molimo potvrdite pojedinosti izravno kod prodavača.

Komercijalna vozila SCANIA
4.68
Recenzije: 5
PRODANO

34 900EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 263 045 HRK
  • ≈ 39 930 USD

19 Lipanj 2026

Ova ponuda je samo informativne prirode. Molimo potvrdite pojedinosti izravno kod prodavača.

Ostale serije od Tegljači SCANIA

Klikom na bilo koji link ili predmet na ovoj internetskoj stranici, bezuvjetno se slažete i dajete nam ovlaštenje za obradu vaših osobnih podataka uključujući korištenje kolačića i drugih tehnologija praćenja. To se primjenjuje u svrhu poboljšanja i stvaranja vašeg personaliziranog iskustva na ovoj internetskoj stranici, našim drugim stranicama i stranicama oglašivača trećih strana koji surađuju s nama. Naše partner tvrtke mogu također pohranjivati kolačiće na vaš uređaj ili koristiti slične tehnologije u svrhu prikupljanja i obrade osobnih podataka. Saznajte više o tome na koji način postupamo s vašim privatnim podacima.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - K&K TRUCKS KWAŚNIOK, KOLIGOT SPÓŁKA JAWNA