Prodaja Tegljač DAF XF 106 530 iz Litva, 25500 EUR - Truck1 ID: 7967947
Pronađi DAF XF 106 530Idi na oglase za DAF XF 106 530
Arhivirani oglas

Ovaj oglas uklonjen je iz naše baze podataka. Ipak, možete poslati obrazac "Traženo vozilo": DAF XF 106 530

Predajte oglas "Tražim …"
Otvorite katalog
Oglas Tegljač DAF XF 106 530 više nije dostupan, ali pronašli smo slične ponude (20)
Slične ponude:
DAF XF 106/460 SSC Vollausstattung - Tegljač: slika DAF XF 106/460 SSC Vollausstattung - Tegljač
DAF XF 106/460 SSC Vollausstattung - Tegljač: slika DAF XF 106/460 SSC Vollausstattung - Tegljač
DAF XF 106/460 SSC Vollausstattung - Tegljač: slika DAF XF 106/460 SSC Vollausstattung - Tegljač
DAF XF 106/460 SSC Vollausstattung - Tegljač: slika DAF XF 106/460 SSC Vollausstattung - Tegljač
DAF XF 106/460 SSC Vollausstattung - Tegljač: slika DAF XF 106/460 SSC Vollausstattung - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (8)

DAF XF 106/460 SSC Vollausstattung

Tegljač
2017712434 km4x2Euro 6462 KSBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Lübbecke

25 600EUR

  • ≈ 192 882 HRK
  • ≈ 29 892 USD
2017712434 km4x2Euro 6462 KSBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Lübbecke
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF530 - Tegljač: slika DAF XF530 - Tegljač
DAF XF530 - Tegljač: slika DAF XF530 - Tegljač
DAF XF530 - Tegljač: slika DAF XF530 - Tegljač
DAF XF530 - Tegljač: slika DAF XF530 - Tegljač
DAF XF530 - Tegljač: slika DAF XF530 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (8)

DAF XF530

Tegljač
2018590000 km6x2530 KS
Litva, Kaunas
Objavljeno: 23dan

25 000EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 188 362 HRK
  • ≈ 29 191 USD
2018590000 km6x2530 KS
Litva, Kaunas
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF 530 - Tegljač: slika DAF XF 530 - Tegljač
DAF XF 530 - Tegljač: slika DAF XF 530 - Tegljač
DAF XF 530 - Tegljač: slika DAF XF 530 - Tegljač
DAF XF 530 - Tegljač: slika DAF XF 530 - Tegljač
DAF XF 530 - Tegljač: slika DAF XF 530 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (19)

DAF XF 530

Tegljač
2019647977 km4x2Euro 6530 KSKorisna nosivost: 12573 kgBruto težina: 20500 kg
Nizozemska, Vuren
Objavljeno: 30danReferentni broj 326965

24 900EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 187 608 HRK
  • ≈ 29 074 USD
2019647977 km4x2Euro 6530 KSKorisna nosivost: 12573 kgBruto težina: 20500 kg
Nizozemska, Vuren
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF 530 FT - Tegljač: slika DAF XF 530 FT - Tegljač
DAF XF 530 FT - Tegljač: slika DAF XF 530 FT - Tegljač
DAF XF 530 FT - Tegljač: slika DAF XF 530 FT - Tegljač
DAF XF 530 FT - Tegljač: slika DAF XF 530 FT - Tegljač
DAF XF 530 FT - Tegljač: slika DAF XF 530 FT - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (10)

DAF XF 530 FT

Tegljač
2019469860 km4x2530 KSBruto težina: 18000 kg
Mađarska, Sopron
Objavljeno: 1mjes.

24 990EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 188 286 HRK
  • ≈ 29 180 USD
2019469860 km4x2530 KSBruto težina: 18000 kg
Mađarska, Sopron
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF 106 530 - Tegljač: slika  DAF XF 106 530 - Tegljač
DAF XF 106 530 - Tegljač: slika  DAF XF 106 530 - Tegljač
DAF XF 106 530 - Tegljač: slika  DAF XF 106 530 - Tegljač
DAF XF 106 530 - Tegljač: slika  DAF XF 106 530 - Tegljač
DAF XF 106 530 - Tegljač: slika  DAF XF 106 530 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (30)

DAF XF 106 530

Tegljač
20206x2
Litva, Varkaliai
Objavljeno: 2mjes.

27 500EUR

  • ≈ 207 198 HRK
  • ≈ 32 110 USD
20206x2
Litva, Varkaliai
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF 106 530 - Tegljač: slika  DAF XF 106 530 - Tegljač
DAF XF 106 530 - Tegljač: slika  DAF XF 106 530 - Tegljač
DAF XF 106 530 - Tegljač: slika  DAF XF 106 530 - Tegljač
DAF XF 106 530 - Tegljač: slika  DAF XF 106 530 - Tegljač
DAF XF 106 530 - Tegljač: slika  DAF XF 106 530 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (19)

DAF XF 106 530

Tegljač
20216x2
Litva, Varkaliai
Objavljeno: 1mjes.

23 500EUR

  • ≈ 177 060 HRK
  • ≈ 27 440 USD
20216x2
Litva, Varkaliai
Kontaktirajte prodavatelja
DAF 106-530 Super Spacs G.Haus/Hoch German - Tegljač: slika DAF 106-530 Super Spacs G.Haus/Hoch German - Tegljač
DAF 106-530 Super Spacs G.Haus/Hoch German - Tegljač: slika DAF 106-530 Super Spacs G.Haus/Hoch German - Tegljač
DAF 106-530 Super Spacs G.Haus/Hoch German - Tegljač: slika DAF 106-530 Super Spacs G.Haus/Hoch German - Tegljač
DAF 106-530 Super Spacs G.Haus/Hoch German - Tegljač: slika DAF 106-530 Super Spacs G.Haus/Hoch German - Tegljač
DAF 106-530 Super Spacs G.Haus/Hoch German - Tegljač: slika DAF 106-530 Super Spacs G.Haus/Hoch German - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (10)

DAF 106-530 Super Spacs G.Haus/Hoch German

Tegljač
2017549454 km4x2Euro 6530 KSBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Lübbecke
Objavljeno: 1god.

26 600EUR

  • ≈ 200 417 HRK
  • ≈ 31 060 USD
2017549454 km4x2Euro 6530 KSBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Lübbecke
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF530FT - Tegljač: slika DAF XF530FT - Tegljač
DAF XF530FT - Tegljač: slika DAF XF530FT - Tegljač
DAF XF530FT - Tegljač: slika DAF XF530FT - Tegljač
DAF XF530FT - Tegljač: slika DAF XF530FT - Tegljač
DAF XF530FT - Tegljač: slika DAF XF530FT - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (26)

DAF XF530FT

Tegljač
2021791552 kmEuro 6
Španija, Alcalá de Guadaíra
Objavljeno: 2dan

26 500EUR

  • ≈ 199 663 HRK
  • ≈ 30 943 USD
2021791552 kmEuro 6
Španija, Alcalá de Guadaíra
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF 106.530 SSC / RETARDER / HYDRAULIKA DO RUCHOMEJ PODŁOGI /STA - Tegljač: slika DAF XF 106.530 SSC / RETARDER / HYDRAULIKA DO RUCHOMEJ PODŁOGI /STA - Tegljač
DAF XF 106.530 SSC / RETARDER / HYDRAULIKA DO RUCHOMEJ PODŁOGI /STA - Tegljač: slika DAF XF 106.530 SSC / RETARDER / HYDRAULIKA DO RUCHOMEJ PODŁOGI /STA - Tegljač
DAF XF 106.530 SSC / RETARDER / HYDRAULIKA DO RUCHOMEJ PODŁOGI /STA - Tegljač: slika DAF XF 106.530 SSC / RETARDER / HYDRAULIKA DO RUCHOMEJ PODŁOGI /STA - Tegljač
DAF XF 106.530 SSC / RETARDER / HYDRAULIKA DO RUCHOMEJ PODŁOGI /STA - Tegljač: slika DAF XF 106.530 SSC / RETARDER / HYDRAULIKA DO RUCHOMEJ PODŁOGI /STA - Tegljač
DAF XF 106.530 SSC / RETARDER / HYDRAULIKA DO RUCHOMEJ PODŁOGI /STA - Tegljač: slika DAF XF 106.530 SSC / RETARDER / HYDRAULIKA DO RUCHOMEJ PODŁOGI /STA - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (20)

DAF XF 106.530 SSC / RETARDER / HYDRAULIKA DO RUCHOMEJ PODŁOGI /STA

Tegljač
2018460000 kmEuro 6530 KS
Poljska, Bodzentyn
Objavljeno: 9dan

26 500EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 199 663 HRK
  • ≈ 30 943 USD
2018460000 kmEuro 6530 KS
Poljska, Bodzentyn
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF 530 FTS *RETARDER * 6x2* TWIN BOGIE - Tegljač: slika DAF XF 530 FTS *RETARDER * 6x2* TWIN BOGIE - Tegljač
DAF XF 530 FTS *RETARDER * 6x2* TWIN BOGIE - Tegljač: slika DAF XF 530 FTS *RETARDER * 6x2* TWIN BOGIE - Tegljač
DAF XF 530 FTS *RETARDER * 6x2* TWIN BOGIE - Tegljač: slika DAF XF 530 FTS *RETARDER * 6x2* TWIN BOGIE - Tegljač
DAF XF 530 FTS *RETARDER * 6x2* TWIN BOGIE - Tegljač: slika DAF XF 530 FTS *RETARDER * 6x2* TWIN BOGIE - Tegljač
DAF XF 530 FTS *RETARDER * 6x2* TWIN BOGIE - Tegljač: slika DAF XF 530 FTS *RETARDER * 6x2* TWIN BOGIE - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (7)

DAF XF 530 FTS *RETARDER * 6x2* TWIN BOGIE

Tegljač
2018605000 km6x2Euro 6530 KSKorisna nosivost: 17750 kgBruto težina: 27000 kg
Norveška, -
Objavljeno: 1mjes.

25 900EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 195 143 HRK
  • ≈ 30 242 USD
2018605000 km6x2Euro 6530 KSKorisna nosivost: 17750 kgBruto težina: 27000 kg
Norveška, -
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF 106.510 FTG lift/st - Manual ZF - APK/TUV/MOT 3-2027 - 41.057 - Tegljač: slika DAF XF 106.510 FTG lift/st - Manual ZF - APK/TUV/MOT 3-2027 - 41.057 - Tegljač
DAF XF 106.510 FTG lift/st - Manual ZF - APK/TUV/MOT 3-2027 - 41.057 - Tegljač: slika DAF XF 106.510 FTG lift/st - Manual ZF - APK/TUV/MOT 3-2027 - 41.057 - Tegljač
DAF XF 106.510 FTG lift/st - Manual ZF - APK/TUV/MOT 3-2027 - 41.057 - Tegljač: slika DAF XF 106.510 FTG lift/st - Manual ZF - APK/TUV/MOT 3-2027 - 41.057 - Tegljač
DAF XF 106.510 FTG lift/st - Manual ZF - APK/TUV/MOT 3-2027 - 41.057 - Tegljač: slika DAF XF 106.510 FTG lift/st - Manual ZF - APK/TUV/MOT 3-2027 - 41.057 - Tegljač
DAF XF 106.510 FTG lift/st - Manual ZF - APK/TUV/MOT 3-2027 - 41.057 - Tegljač: slika DAF XF 106.510 FTG lift/st - Manual ZF - APK/TUV/MOT 3-2027 - 41.057 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (19)

DAF XF 106.510 FTG lift/st - Manual ZF - APK/TUV/MOT 3-2027 - 41.057

Tegljač
2017823197 km6x2Euro 6510 KSKorisna nosivost: 17977 kgBruto težina: 27000 kg
Nizozemska, Roosendaal
Objavljeno: 1mjes. Referentni broj 41.057

24 950EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 187 985 HRK
  • ≈ 29 133 USD
2017823197 km6x2Euro 6510 KSKorisna nosivost: 17977 kgBruto težina: 27000 kg
Nizozemska, Roosendaal
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF 106 530 - Tegljač: slika DAF XF 106 530 - Tegljač
DAF XF 106 530 - Tegljač: slika DAF XF 106 530 - Tegljač
DAF XF 106 530 - Tegljač: slika DAF XF 106 530 - Tegljač
DAF XF 106 530 - Tegljač: slika DAF XF 106 530 - Tegljač
DAF XF 106 530 - Tegljač: slika DAF XF 106 530 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (23)

DAF XF 106 530

Tegljač
2018460211 km
Poljska, Bodzentyn
Objavljeno: 9dan

29 750EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 224 150 HRK
  • ≈ 34 738 USD
2018460211 km
Poljska, Bodzentyn
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF 480 - Tegljač: slika DAF XF 480 - Tegljač
DAF XF 480 - Tegljač: slika DAF XF 480 - Tegljač
DAF XF 480 - Tegljač: slika DAF XF 480 - Tegljač
DAF XF 480 - Tegljač: slika DAF XF 480 - Tegljač
DAF XF 480 - Tegljač: slika DAF XF 480 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (17)

DAF XF 480

Tegljač
2019692405 km4x2Euro 6483 KSKorisna nosivost: 11233 kgBruto težina: 19500 kg
Nizozemska, Vuren

25 500EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 192 129 HRK
  • ≈ 29 775 USD
2019692405 km4x2Euro 6483 KSKorisna nosivost: 11233 kgBruto težina: 19500 kg
Nizozemska, Vuren
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF 106.530 FT - Tegljač: slika DAF XF 106.530 FT - Tegljač
DAF XF 106.530 FT - Tegljač: slika DAF XF 106.530 FT - Tegljač
DAF XF 106.530 FT - Tegljač: slika DAF XF 106.530 FT - Tegljač
DAF XF 106.530 FT - Tegljač: slika DAF XF 106.530 FT - Tegljač
DAF XF 106.530 FT - Tegljač: slika DAF XF 106.530 FT - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (9)

DAF XF 106.530 FT

Tegljač
580820 km4x2Euro 6530 KSBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Papierfabrik
Objavljeno: 2mjes. Referentni broj 008

29 900EUR

Cijena bez PDV-a

Najam
  • ≈ 225 280 HRK
  • ≈ 34 913 USD
580820 km4x2Euro 6530 KSBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Papierfabrik
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF 480 - Tegljač: slika DAF XF 480 - Tegljač
DAF XF 480 - Tegljač: slika DAF XF 480 - Tegljač
DAF XF 480 - Tegljač: slika DAF XF 480 - Tegljač
DAF XF 480 - Tegljač: slika DAF XF 480 - Tegljač
DAF XF 480 - Tegljač: slika DAF XF 480 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (19)

DAF XF 480

Tegljač
2021804194 km4x2Euro 6483 KSKorisna nosivost: 11568 kgBruto težina: 19500 kg
Nizozemska, Vuren

25 400EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 191 375 HRK
  • ≈ 29 658 USD
2021804194 km4x2Euro 6483 KSKorisna nosivost: 11568 kgBruto težina: 19500 kg
Nizozemska, Vuren
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF 530 6X2 FTS SPACECAB - Tegljač: slika DAF XF 530 6X2 FTS SPACECAB - Tegljač
DAF XF 530 6X2 FTS SPACECAB - Tegljač: slika DAF XF 530 6X2 FTS SPACECAB - Tegljač
DAF XF 530 6X2 FTS SPACECAB - Tegljač: slika DAF XF 530 6X2 FTS SPACECAB - Tegljač
DAF XF 530 6X2 FTS SPACECAB - Tegljač: slika DAF XF 530 6X2 FTS SPACECAB - Tegljač
DAF XF 530 6X2 FTS SPACECAB - Tegljač: slika DAF XF 530 6X2 FTS SPACECAB - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (20)

DAF XF 530 6X2 FTS SPACECAB

Tegljač
2018774611 km6x2Euro 6530 KSKorisna nosivost: 17406 kgBruto težina: 27000 kg
Nizozemska, Vuren
Objavljeno: 15danReferentni broj 329271

26 900EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 202 677 HRK
  • ≈ 31 410 USD
2018774611 km6x2Euro 6530 KSKorisna nosivost: 17406 kgBruto težina: 27000 kg
Nizozemska, Vuren
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF 530FT - Tegljač: slika DAF XF 530FT - Tegljač
DAF XF 530FT - Tegljač: slika DAF XF 530FT - Tegljač
DAF XF 530FT - Tegljač: slika DAF XF 530FT - Tegljač
DAF XF 530FT - Tegljač: slika DAF XF 530FT - Tegljač
DAF XF 530FT - Tegljač: slika DAF XF 530FT - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (26)

DAF XF 530FT

Tegljač
2021307200 km4x2Euro 6
Litva, Vilnius
Objavljeno: 2mjes. Referentni broj 884843

28 000EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 210 965 HRK
  • ≈ 32 694 USD
2021307200 km4x2Euro 6
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja
DAF 106 / 530 / EURO 6 / ACC / SPACE CAB / MAŁY PRZEBIEG - Tegljač: slika DAF 106 / 530 / EURO 6 / ACC / SPACE CAB / MAŁY PRZEBIEG - Tegljač
DAF 106 / 530 / EURO 6 / ACC / SPACE CAB / MAŁY PRZEBIEG - Tegljač: slika DAF 106 / 530 / EURO 6 / ACC / SPACE CAB / MAŁY PRZEBIEG - Tegljač
DAF 106 / 530 / EURO 6 / ACC / SPACE CAB / MAŁY PRZEBIEG - Tegljač: slika DAF 106 / 530 / EURO 6 / ACC / SPACE CAB / MAŁY PRZEBIEG - Tegljač
DAF 106 / 530 / EURO 6 / ACC / SPACE CAB / MAŁY PRZEBIEG - Tegljač: slika DAF 106 / 530 / EURO 6 / ACC / SPACE CAB / MAŁY PRZEBIEG - Tegljač
DAF 106 / 530 / EURO 6 / ACC / SPACE CAB / MAŁY PRZEBIEG - Tegljač: slika DAF 106 / 530 / EURO 6 / ACC / SPACE CAB / MAŁY PRZEBIEG - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (47)

DAF 106 / 530 / EURO 6 / ACC / SPACE CAB / MAŁY PRZEBIEG

Tegljač
2019290000 km4x2Euro 6530 KS
Mađarska, XVIII. kerület
Objavljeno: 30danReferentni broj DOM-2445

26 800EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 201 924 HRK
  • ≈ 31 293 USD
2019290000 km4x2Euro 6530 KS
Mađarska, XVIII. kerület
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF 530 FT/SSC/EU6d/Stand-AC/ACC/LGS/MDS/Hydrl./ - Tegljač: slika  DAF XF 530 FT/SSC/EU6d/Stand-AC/ACC/LGS/MDS/Hydrl./ - Tegljač
DAF XF 530 FT/SSC/EU6d/Stand-AC/ACC/LGS/MDS/Hydrl./ - Tegljač: slika  DAF XF 530 FT/SSC/EU6d/Stand-AC/ACC/LGS/MDS/Hydrl./ - Tegljač
DAF XF 530 FT/SSC/EU6d/Stand-AC/ACC/LGS/MDS/Hydrl./ - Tegljač: slika  DAF XF 530 FT/SSC/EU6d/Stand-AC/ACC/LGS/MDS/Hydrl./ - Tegljač
DAF XF 530 FT/SSC/EU6d/Stand-AC/ACC/LGS/MDS/Hydrl./ - Tegljač: slika  DAF XF 530 FT/SSC/EU6d/Stand-AC/ACC/LGS/MDS/Hydrl./ - Tegljač
DAF XF 530 FT/SSC/EU6d/Stand-AC/ACC/LGS/MDS/Hydrl./ - Tegljač: slika  DAF XF 530 FT/SSC/EU6d/Stand-AC/ACC/LGS/MDS/Hydrl./ - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (14)

DAF XF 530 FT/SSC/EU6d/Stand-AC/ACC/LGS/MDS/Hydrl./

Tegljač
2020654109 km4x2Euro 6530 KSBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Kriegenbrunn
Objavljeno: 2mjes. Referentni broj 02

25 999EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 195 888 HRK
  • ≈ 30 358 USD
2020654109 km4x2Euro 6530 KSBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Kriegenbrunn
Kontaktirajte prodavatelja
DAF XF 530 - Tegljač: slika DAF XF 530 - Tegljač
DAF XF 530 - Tegljač: slika DAF XF 530 - Tegljač
DAF XF 530 - Tegljač: slika DAF XF 530 - Tegljač
DAF XF 530 - Tegljač: slika DAF XF 530 - Tegljač
DAF XF 530 - Tegljač: slika DAF XF 530 - Tegljač
Pogledajte sve fotografije (13)

DAF XF 530

Tegljač
2020586357 km4x2Korisna nosivost: 10922 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Bree
Objavljeno: 2mjes. Referentni broj 30014448

22 700EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 171 032 HRK
  • ≈ 26 506 USD
2020586357 km4x2Korisna nosivost: 10922 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Bree
Kontaktirajte prodavatelja

Tegljač DAF XF 106 530

Pogledaj slične
Hmm, izgleda da je stavka prodana
Tegljač DAF XF 106 530: slika Tegljač DAF XF 106 530

Pronađite nove ponude u katalogu

Otvorite katalog
zoom in
Tegljač DAF XF 106 530: slika Tegljač DAF XF 106 530
See what's in stock now
Komercijalna vozila DAF
4.65
Recenzije: 4
PRODANO

25 500EUR

  • ≈ 192 129 HRK
  • ≈ 29 775 USD

6 Siječanj 2024

Ovaj oglas pohranjen je u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cijena). Na stranici nema zastarjelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći u nastavku.

Robna marka

Godina proizvodnje

Kilometraža

639000 km
Lokacija

Litva, Varkaliai
Motor/pogonska linija
emisijski razred

izlazna snaga

522 KS
prijenos

AS-Tronic
Šasija/ovjes
konfiguracije osovine

Ova ponuda je samo informativne prirode. Molimo potvrdite pojedinosti izravno kod prodavača.

Komercijalna vozila DAF
4.65
Recenzije: 4
PRODANO

25 500EUR

  • ≈ 192 129 HRK
  • ≈ 29 775 USD

6 Siječanj 2024

Ova ponuda je samo informativne prirode. Molimo potvrdite pojedinosti izravno kod prodavača.

Ostale serije od Tegljači DAF

Korištenjem ove web-stranice pristajete na upotrebu kolačića i obradu svojih osobnih podataka. Saznajte više
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - UAB "Rimartas"