Rabljeni i novi Šumarska oprema iz Švedska Dražba
Nađeni rezultati pretraživanja: 47
na leasing
23
Treba li više opcija filtriranja?





Pogledajte sve fotografije (16)
Vedkombi Med Eldriven Motorsåg Kellfri 13KW340
Šumarska oprema
20225 KS
Švedska, Nacka Strand
Objavljeno: 2sat Referentni broj O-000013329
Dražba
20225 KS
Švedska, Nacka Strand
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (25)
Timmervagn för ATV Honda LT 13
Traktorska šumska prikolica
2010Korisna nosivost: 1300 kg
Švedska, Nacka Strand
Objavljeno: 2sat Referentni broj O-000013343
Dražba
2010Korisna nosivost: 1300 kg
Švedska, Nacka Strand
Kontaktirajte prodavatelja

Skotare Mini Bruunett 578 F
Forvarder
1982
Švedska, Gnesta
Objavljeno: 5sat
8EUR
Dražba
- ≈ 60 HRK
- ≈ 9 USD
1982
Švedska, Gnesta
Kontaktirajte prodavatelja

Skördare Valmet 901
Kombajn za šumarstvo
Švedska, Gnesta
Objavljeno: 5sat
26EUR
Dražba
- ≈ 195 HRK
- ≈ 30 USD
Švedska, Gnesta
Kontaktirajte prodavatelja
OGLASI
Post your ads and let buyers choose you!
4 million buyers per month search for vehicles and machinery on Truck1.

Skotare Valmet 892
Forvarder
1988
Švedska, Gnesta
Objavljeno: 5sat
26EUR
Dražba
- ≈ 195 HRK
- ≈ 30 USD
1988
Švedska, Gnesta
Kontaktirajte prodavatelja

Skördare Rottne 2004
Kombajn za šumarstvo
1999
Švedska, Gnesta
Objavljeno: 10sat
26EUR
Dražba
- ≈ 195 HRK
- ≈ 30 USD
1999
Švedska, Gnesta
Kontaktirajte prodavatelja

Skördare John Deere 1270B
Kombajn za šumarstvo
1996
Švedska, Nynäshamn
Objavljeno: 10sat
Dražba
1996
Švedska, Nynäshamn
Kontaktirajte prodavatelja

Kontaktirajte prodavatelja

Skogsvagn Farma T9 med C 6,0-9 kran & insattsflak
Traktorska šumska prikolica
2010
Švedska
Objavljeno: 10sat
Dražba
2010
Švedska
Kontaktirajte prodavatelja

Kontaktirajte prodavatelja

Skogsvagn med grip FTG 1050 Mowi
Traktorska šumska prikolica
2017
Švedska, Ödeshög
Objavljeno: 10sat
26EUR
Dražba
- ≈ 195 HRK
- ≈ 30 USD
2017
Švedska, Ödeshög
Kontaktirajte prodavatelja

Skogsvagn Farma CT4,6-7S
Traktorska šumska prikolica
2014
Švedska, Sunne
Objavljeno: 10sat
35EUR
Dražba
- ≈ 263 HRK
- ≈ 40 USD
2014
Švedska, Sunne
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (34)
Timmervagn Farma 51 D Griplastarvagn
Traktorska šumska prikolica
2000
Švedska, Nacka Strand
Objavljeno: 1danReferentni broj O-000013319
Dražba
2000
Švedska, Nacka Strand
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
VALTRA T193H TwinTrack
Traktor za šumarstvo
Švedska, Växjö
Objavljeno: 1dan
2 957EUR
Dražba
- ≈ 22 279 HRK
- ≈ 3 427 USD
Švedska, Växjö
Blinto
7
Kontaktirajte prodavatelja

Kontaktirajte prodavatelja

Skördare Valmet 901
Kombajn za šumarstvo
1986
Švedska, Fjugesta
Objavljeno: 1dan
4 077EUR
Dražba
- ≈ 30 717 HRK
- ≈ 4 726 USD
1986
Švedska, Fjugesta
Kontaktirajte prodavatelja

Skotare Rottne F18D
Forvarder
2020
Švedska, Sollefteå
Objavljeno: 1dan
17EUR
Dražba
- ≈ 128 HRK
- ≈ 19 USD
2020
Švedska, Sollefteå
Kontaktirajte prodavatelja

Skotare Ponsse Elephant King
Forvarder
2021
Švedska, Finspång
Objavljeno: 1dan
8EUR
Dražba
- ≈ 60 HRK
- ≈ 9 USD
2021
Švedska, Finspång
Kontaktirajte prodavatelja

Skördare Ponsse Bear 8W
Kombajn za šumarstvo
2019
Švedska, Finspång
Objavljeno: 1dan
8EUR
Dražba
- ≈ 60 HRK
- ≈ 9 USD
2019
Švedska, Finspång
Kontaktirajte prodavatelja

Skogsvagn Kranman T1900 4WD med kran 30-50, till ATV
Traktorska šumska prikolica
Švedska, Värnamo
Objavljeno: 1dan
4 928EUR
Dražba
- ≈ 37 129 HRK
- ≈ 5 712 USD
Švedska, Värnamo
Kontaktirajte prodavatelja
Budite informirani: pretplatite se na nove oglasePrimajte najnovije oglase prilagođene vašim željama
Rabljeni i novi Šumarska oprema iz Švedska: pregled tržišta
Vodeći proizvođači
Tehničke specifikacije
| Cijena, EUR | 8–54 032 |
| Godina | 1964–2023 |
T1 new listing page - Rabljeni i novi Šumarska oprema iz Švedska
