




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 270EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 17 099 HRK
- ≈ 2 532 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 18 455 HRK
- ≈ 2 733 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 14 689 HRK
- ≈ 2 175 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 930EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 14 538 HRK
- ≈ 2 153 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 146 892 HRK
- ≈ 21 753 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów



Metal-Technik für NEW HOLLAND TL 90
4 344EUR
- ≈ 32 723 HRK
- ≈ 4 845 USD

Metal-Technik ür NEW HOLLAND TD.5.115
4 344EUR
- ≈ 32 723 HRK
- ≈ 4 845 USD





Metal-Technik Frontlader für NEW HOLLAND TD 5050, 5030, 5020, 5010 / Ładowacz
4 344EUR
- ≈ 32 723 HRK
- ≈ 4 845 USD



Metal-Technik Ładowacz czołowu / Frontlader NEW HOLLAND TD 80D, TD 95D
4 344EUR
- ≈ 32 723 HRK
- ≈ 4 845 USD



New Holland TVT - TUZ przedni podnośnik kompletny
2 725EUR
- ≈ 20 527 HRK
- ≈ 3 039 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 18 832 HRK
- ≈ 2 788 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 13 604 HRK
- ≈ 2 014 USD





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 59 886 HRK
- ≈ 8 868 USD





New Holland T5.120 Dynamic Command Original NH
2 007EUR
- ≈ 15 118 HRK
- ≈ 2 238 USD




New Holland SKOVL Korn/flisskovl med CNH teleskopophæng
1 672EUR
- ≈ 12 595 HRK
- ≈ 1 865 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 7 532 HRK
- ≈ 1 115 USD





Balast obciążnik do John Deere, Deutz, Fendt, Massey Ferguson, New Holland
1 249EUR
ijena s PDV-om
- ≈ 9 408 HRK
- ≈ 1 393 USD





EH Palettengabel für New Holland W50 1200 mm
950EUR
- ≈ 7 156 HRK
- ≈ 1 059 USD





EH Palettengabel passend New Holland W70 2,5 t
950EUR
- ≈ 7 156 HRK
- ≈ 1 059 USD





Euroadapter Skid Steer Hoflader Radlader Euro Adapter New Holland
833EUR
- ≈ 6 274 HRK
- ≈ 929 USD





Sauermann HS 1500-KUD 1710-1KUD Automatyczny Zaczep Fendt John Deere New Holland Case IH
409EUR
- ≈ 3 080 HRK
- ≈ 456 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 3 020 HRK
- ≈ 447 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 3 020 HRK
- ≈ 447 USD





New Holland Excavator bucket New Holland Graafbak 70 cm Graafmachine Bak – 0.7 x 0.57 x 0.60– Excavator Bucket
350EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 2 636 HRK
- ≈ 390 USD


New Holland Case Obciążnik Balast 45 kg 87353832
102EUR
- ≈ 768 HRK
- ≈ 113 USD


New Holland 4574844


New Holland RS-20.11-018





New Holland 76093764





New Holland Kobelco


New Holland 76074486



New Holland 2840515


New Holland 92252586



New Holland 2840587


New Holland 87375219


New Holland 87425764



New Holland 2405855


Volvo L150 buckets new unused , made in Holland



New Holland 2438614



New Holland 2813015



New Holland 2813013



New Holland 2164498



New Holland 422551A1


New Holland 87408056


New Holland 84094139


New Holland 72182327




New Holland 2405860


New Holland 4524684


New Holland 4526579



New Holland 421830A1



New Holland 2813016


New Holland 4524966



New Holland 4552746



New Holland 4552745


New Holland RS-11.10-033



New Holland 4552744


New Holland 4526578



New Holland 4574840


New Holland 4524681


New Holland RS-23.02-079





Lehnhoff SW F NEW Holland E 215





Lehnhof SW F aus New Holland E 215



New Holland 421952A1



New Holland 2813009



New Holland RS-11.09-022



New Holland 2813011



New Holland 2405419





New Holland 84136678



New Holland 2840513


New Holland 87432773



New Holland 4552603


New Holland 2164503


New Holland


New Holland 76049543


New Holland 76054248



New Holland 2438690


New Holland 47508496


New Holland 47565914



New Holland 84092504



New Holland 73186417
Priključak New Holland 273FP
Pogledaj slične3 950EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 29 755 HRK
- ≈ 4 406 USD
7 Lipanj 2024
Ovaj oglas pohranjen je u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cijena). Na stranici nema zastarjelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći u nastavku.
2008 New Holland 273FP 3 meter grass pick up to fit New Holland FR series forage harvesters, including automatic chain lubrication, nice good working pick up which is been inspected and tested.
More information
Applicable material: Grass
Ova ponuda je samo informativne prirode. Molimo potvrdite pojedinosti izravno kod prodavača.
3 950EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 29 755 HRK
- ≈ 4 406 USD
7 Lipanj 2024
Ova ponuda je samo informativne prirode. Molimo potvrdite pojedinosti izravno kod prodavača.











