




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 261EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 17 034 HRK
- ≈ 2 528 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 14 691 HRK
- ≈ 2 180 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 922EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 14 480 HRK
- ≈ 2 149 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 146 913 HRK
- ≈ 21 805 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 18 458 HRK
- ≈ 2 739 USD


New Holland


New Holland 84094139


New Holland 87540358




New Holland 2405860



New Holland 4552809




New Holland 2405858




New Holland 84094055



New Holland 2813009




New Holland 72182689


New Holland 87425764


New Holland 87425766


New Holland 4526578



New Holland 2405855


New Holland 9804054



New Holland 2164731



New Holland 2813015



New Holland 84092504


New Holland 4524680


New Holland 87407129


New Holland 4574842



New Holland 4552656



New Holland 2813008



New Holland 4574800


New Holland 4574844


New Holland 4524684



New Holland 4552745


New Holland 72182327



New Holland 4552746


New Holland 4526579



New Holland 4552744


New Holland 4524966


New Holland 76074486


New Holland 87432773



New Holland 4552603





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 59 895 HRK
- ≈ 8 890 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 13 606 HRK
- ≈ 2 019 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 18 835 HRK
- ≈ 2 795 USD





Lehnhoff SW F NEW Holland E 215





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 7 534 HRK
- ≈ 1 118 USD


New Holland 76054248





New Holland 76093764



New Holland 2405419





New Holland Kobelco



New Holland 2438614



New Holland 2813015



New Holland 2813013



New Holland 2164498


New Holland 2164503


New Holland 76049543





New Holland 86992686


New Holland 4524965



New Holland 2405902



New Holland 2910145



New Holland 2405853
Priključak New Holland 273
Pogledaj sličneThe seller didn't indicate the price
Ovaj oglas pohranjen je u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cijena). Na stranici nema zastarjelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći u nastavku.
For Sale, 2013, New Holland 273 grass pickup. This grass pick-up has been inspected. The inspection report can be downloaded from our website.
More information
Applicable material: Grass
Ova ponuda je samo informativne prirode. Molimo potvrdite pojedinosti izravno kod prodavača.
The seller didn't indicate the price
Ova ponuda je samo informativne prirode. Molimo potvrdite pojedinosti izravno kod prodavača.











