Zakup Dražba Šumarska oprema iz Španija
Nađeni rezultati pretraživanja: 0
Dražba
na prodaju
4
Treba li više opcija filtriranja?
Nijedan oglas ne odgovara vašim kriterijima. Pokušajte prilagoditi svoje filtre.
Slične ponude


Binderberger TWS 700 E
Cjepač drva
Novo
Novo
Njemačka, Gottenheim
Objavljeno: 17sat Referentni broj 70070-MXBBKS-TWS-2/0002
Upitajte za cijenu
Novo
Novo
Njemačka, Gottenheim
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (5)
Haner Haner HKS 400 L
Cjepač drva
2023Neto težina: 110 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 22sat
900EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 6 780 HRK
- ≈ 1 045 USD
2023Neto težina: 110 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Električni
Wood chipper
Drobilica za drvo
2005
Litva, Vilnius
Objavljeno: 22sat
9 600EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 72 330 HRK
- ≈ 11 150 USD
2005
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Ponsse S15-6X6
Traktorska šumska prikolica
1998Neto težina: 13015 kg155 KS
Litva, Vilnius
Objavljeno: 23sat
9 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 67 809 HRK
- ≈ 10 453 USD
1998Neto težina: 13015 kg155 KS
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
John Deere 810 D
Traktorska šumska prikolica
2005Neto težina: 11400 kg117 KS
Litva, Vilnius
Objavljeno: 23sat
10 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 75 344 HRK
- ≈ 11 614 USD
2005Neto težina: 11400 kg117 KS
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Scania R 480
Traktorska šumska prikolica
2007Neto težina: 14580 kgKorisna nosivost: 11420 kg480 KS
Litva, Vilnius
Objavljeno: 23sat
10 200EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 76 851 HRK
- ≈ 11 847 USD
2007Neto težina: 14580 kgKorisna nosivost: 11420 kg480 KS
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja

Skotare Kranman 960 Pro+
Forvarder
2023
Švedska, Härnösand
Objavljeno: 23sat
9 074EUR
Dražba
- ≈ 68 367 HRK
- ≈ 10 539 USD
2023
Švedska, Härnösand
Kontaktirajte prodavatelja

Vedmaskin Palax D360 Pro
Šumarska oprema
2023
Švedska, Grums
Objavljeno: 23sat
Dražba
2023
Švedska, Grums
Kontaktirajte prodavatelja

Skogsvagn Kranman T1650 till ATV
Traktorska šumska prikolica
Švedska, Oxelösund
Objavljeno: 23sat
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
Švedska, Oxelösund
Kontaktirajte prodavatelja

Kontaktirajte prodavatelja

Björkved Ca 7,5 m3
Šumarska oprema
Švedska, Skövde
Objavljeno: 23sat
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
Švedska, Skövde
Kontaktirajte prodavatelja

Kontaktirajte prodavatelja

Skördare Rottne SMV Rapid 8WD
Kombajn za šumarstvo
1993
Švedska, Älghult
Objavljeno: 23sat
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
1993
Švedska, Älghult
Kontaktirajte prodavatelja

Timmerkärra Mowi 1840
Traktorska šumska prikolica
Švedska, Kristinehamn
Objavljeno: 23sat
45EUR
Dražba
- ≈ 339 HRK
- ≈ 52 USD
Švedska, Kristinehamn
Kontaktirajte prodavatelja

Vedprocessor/Vedmaskin Hakki Pilke 37225 1x37
Šumarska oprema
2019
Švedska, Sunne
Objavljeno: 23sat
36EUR
Dražba
- ≈ 271 HRK
- ≈ 41 USD
2019
Švedska, Sunne
Kontaktirajte prodavatelja

Kontaktirajte prodavatelja

Vedsäckar 104 st 1,5m3
Šumarska oprema
Švedska, Grums
Objavljeno: 23sat
27EUR
Dražba
- ≈ 203 HRK
- ≈ 31 USD
Švedska, Grums
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (16)
Suokone MJS-241 DTG
Drobilica za drvo
2022Neto težina: 2070 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 23sat
15 100EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 113 769 HRK
- ≈ 17 538 USD
2022Neto težina: 2070 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
MUS-MAX 7
Drobilica za drvo
2014
Litva, Vilnius
Objavljeno: 1dan
25 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 188 360 HRK
- ≈ 29 037 USD
2014
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
KESLA C645S
Drobilica za drvo
201210936 sati
Litva, Vilnius
Objavljeno: 1dan
40 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 301 376 HRK
- ≈ 46 459 USD
201210936 sati
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja
T1 new listing page - Zakup Dražba Šumarska oprema iz Španija