Zakup JPM Dražba Prikolice iz Švedska
Nađeni rezultati pretraživanja: 0
Dražba
Treba li više opcija filtriranja?
Nijedan oglas ne odgovara vašim kriterijima. Pokušajte prilagoditi svoje filtre.
Slične ponude





Pogledajte sve fotografije (20)
Doll Sachsen A 131 TIMBER TRAILER
Šumarska prikolica
20152-osovineKorisna nosivost: 13750 kgBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Zagreb
14 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 109 244 HRK
- ≈ 16 853 USD
20152-osovineKorisna nosivost: 13750 kgBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Zagreb
Kontaktirajte prodavatelja
![NOWA Böckmann CHAMPION Alupodloga siodlarnia AUTOMARC [ Copy ] - Auto prikolica: slika NOWA Böckmann CHAMPION Alupodloga siodlarnia AUTOMARC [ Copy ] - Auto prikolica NOWA Böckmann CHAMPION Alupodloga siodlarnia AUTOMARC [ Copy ] - Auto prikolica: slika NOWA Böckmann CHAMPION Alupodloga siodlarnia AUTOMARC [ Copy ] - Auto prikolica](https://www.truck1.hr/img/xxl/46233/NOWA-Bockmann-CHAMPION-Alupodloga-siodlarnia-AUTOMARC-Copy-Poljska_46233_8126278680.jpg)
![NOWA Böckmann CHAMPION Alupodloga siodlarnia AUTOMARC [ Copy ] - Auto prikolica: slika NOWA Böckmann CHAMPION Alupodloga siodlarnia AUTOMARC [ Copy ] - Auto prikolica NOWA Böckmann CHAMPION Alupodloga siodlarnia AUTOMARC [ Copy ] - Auto prikolica: slika NOWA Böckmann CHAMPION Alupodloga siodlarnia AUTOMARC [ Copy ] - Auto prikolica](https://www.truck1.hr/img/xxl/46233/NOWA-Bockmann-CHAMPION-Alupodloga-siodlarnia-AUTOMARC-Copy-Poljska_46233_3570931758.jpg)
![NOWA Böckmann CHAMPION Alupodloga siodlarnia AUTOMARC [ Copy ] - Auto prikolica: slika NOWA Böckmann CHAMPION Alupodloga siodlarnia AUTOMARC [ Copy ] - Auto prikolica NOWA Böckmann CHAMPION Alupodloga siodlarnia AUTOMARC [ Copy ] - Auto prikolica: slika NOWA Böckmann CHAMPION Alupodloga siodlarnia AUTOMARC [ Copy ] - Auto prikolica](https://www.truck1.hr/img/xxl/46233/NOWA-Bockmann-CHAMPION-Alupodloga-siodlarnia-AUTOMARC-Copy-Poljska_46233_9664829763.jpg)
NOWA Böckmann CHAMPION Alupodloga siodlarnia AUTOMARC [ Copy ]
Auto prikolica
20232-osovine
Poljska, Solnica
Objavljeno: 8sat
10 575EUR
- ≈ 79 673 HRK
- ≈ 12 291 USD
20232-osovine
Poljska, Solnica
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (12)


TOP
Krone BDF-System, Standard MIT Liftachse, ohne Zulassung
Transporter kontejnera/ Prikolica s izmjenjivim sanducima
2-osovineBruto težina: 18000 kg
Njemačka, -
Objavljeno: 14sat Referentni broj LA011
18 990EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 143 072 HRK
- ≈ 22 072 USD
2-osovineBruto težina: 18000 kg
Njemačka, -
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (11)
Onbekend
Prikolica
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Objavljeno: 17sat Referentni broj 1102-235
50EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 376 HRK
- ≈ 58 USD
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn





Pogledajte sve fotografije (13)
Onbekend
Prikolica
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Objavljeno: 17sat Referentni broj 1102-234
50EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 376 HRK
- ≈ 58 USD
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn




Onbekend
Prikolica
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Objavljeno: 17sat Referentni broj 1102-233
50EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 376 HRK
- ≈ 58 USD
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn

Lastväxlarvagn Viking 80 med asfaltsflak
Prikolica
2000
Švedska, Trelleborg
Objavljeno: 18sat
8EUR
Dražba
- ≈ 60 HRK
- ≈ 9 USD
2000
Švedska, Trelleborg
Kontaktirajte prodavatelja

Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Verkaufsanhänger BORCO HÖHNS
Prikolica za prodaju brze hrane
NovoKorisna nosivost: 303 kgBruto težina: 1800 kg
Novo
Njemačka, Rotenburg (Wümme)
Objavljeno: 18sat Referentni broj 38291
44 900EUR
- ≈ 338 281 HRK
- ≈ 52 188 USD
NovoKorisna nosivost: 303 kgBruto težina: 1800 kg
Novo
Njemačka, Rotenburg (Wümme)
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Verkaufsanhänger BORCO HÖHNS
Prikolica za prodaju brze hrane
NovoKorisna nosivost: 303 kgBruto težina: 1800 kg
Novo
Njemačka, Rotenburg (Wümme)
Objavljeno: 18sat Referentni broj 38290
44 900EUR
- ≈ 338 281 HRK
- ≈ 52 188 USD
NovoKorisna nosivost: 303 kgBruto težina: 1800 kg
Novo
Njemačka, Rotenburg (Wümme)
Kontaktirajte prodavatelja
EDUARD 3116-4-13-2063-J Rückwärtskipper
Kiper prikolica
Novo
Novo
Njemačka, Horn-Bad Meinberg
Objavljeno: 18sat Referentni broj 9935964
4 190EUR
ijena s PDV-om
PDV 19%
- ≈ 31 567 HRK
- ≈ 4 870 USD
Novo
Novo
Njemačka, Horn-Bad Meinberg
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (8)
Louault Plateau
Prikolica s niskim utovarivačem
1-osovine
Francuska, Belmont-Tramonet
Objavljeno: 18sat Referentni broj agora-428294
4 500EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 33 903 HRK
- ≈ 5 230 USD
1-osovine
Francuska, Belmont-Tramonet
AGORASTORE
10
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (5)
REMORQUE PLATEAU BASCULANT RUMEAU - 23077
Prikolica za radne strojeve
Francuska, Colmar
Objavljeno: 18sat Referentni broj agora-433705
100EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 753 HRK
- ≈ 116 USD
Francuska, Colmar
AGORASTORE
10
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (24)
Samro REMORQUE PORTE CAISSON AMPLIROLL SAMRO 1997
Transporter kontejnera/ Prikolica s izmjenjivim sanducima
2-osovine
Francuska, Belmont-Tramonet
Objavljeno: 18sat Referentni broj agora-431649
8 500EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 64 039 HRK
- ≈ 9 879 USD
2-osovine
Francuska, Belmont-Tramonet
AGORASTORE
10
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (21)
REMORQUE PORTE CAISSON AMPLIROLL
Transporter kontejnera/ Prikolica s izmjenjivim sanducima
3-osovine
Francuska, Belmont-Tramonet
Objavljeno: 18sat Referentni broj agora-432889
1 500EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 11 301 HRK
- ≈ 1 743 USD
3-osovine
Francuska, Belmont-Tramonet
AGORASTORE
10
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (14)
Lohr REMORQUE LOHR BASCULANTE PORTE CONTENEUR + CONTENEUR SANITAIRE
Transporter kontejnera/ Prikolica s izmjenjivim sanducima
Francuska, Belmont-Tramonet
Objavljeno: 18sat Referentni broj agora-428295
4 500EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 33 903 HRK
- ≈ 5 230 USD
Francuska, Belmont-Tramonet
AGORASTORE
10
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (9)
Carnehl CTK/ST Tandem
Kiper prikolica
2-osovineKorisna nosivost: 13150 kg
Njemačka, Barkendamm
Objavljeno: 19sat Referentni broj 0899/26
11 500EUR
- ≈ 86 642 HRK
- ≈ 13 366 USD
2-osovineKorisna nosivost: 13150 kg
Njemačka, Barkendamm
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (12)
Carnehl CTK/ST Tandem
Kiper prikolica
2-osovineKorisna nosivost: 13150 kg
Njemačka, Barkendamm
Objavljeno: 19sat Referentni broj 0909/26
9 900EUR
- ≈ 74 587 HRK
- ≈ 11 506 USD
2-osovineKorisna nosivost: 13150 kg
Njemačka, Barkendamm
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Hüffermann HMA 18.24 Absetzanhänger BPW, Luftfederung
Abroll/ Samopodizač prikolica
20092-osovineKorisna nosivost: 14308 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Fließem
Objavljeno: 20sat Referentni broj 5152
9 900EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 74 587 HRK
- ≈ 11 506 USD
20092-osovineKorisna nosivost: 14308 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Fließem
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (10)
Saris Kipper K1 276 150 2000 2 E 276x150x30cm Elektro black Edition 13" (S) 2000kg
Kiper prikolica
Njemačka, Hülchrath
Objavljeno: 21sat Referentni broj 99K10009440
5 389EUR
ijena s PDV-om
PDV 19%
- ≈ 40 601 HRK
- ≈ 6 263 USD
Njemačka, Hülchrath
Kontaktirajte prodavatelja
T1 new listing page - Zakup JPM Dražba Prikolice iz Švedska
