Zakup HRD Dražba, 2007 Godina Prikolice
Nađeni rezultati pretraživanja: 0
Dražba, 2007 Godina
Treba li više opcija filtriranja?
Nijedan oglas ne odgovara vašim kriterijima. Pokušajte prilagoditi svoje filtre.
Slične ponude





Pogledajte sve fotografije (20)
Doll Sachsen A 131 TIMBER TRAILER
Šumarska prikolica
20152-osovineKorisna nosivost: 13750 kgBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Zagreb
14 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 109 254 HRK
- ≈ 16 797 USD
20152-osovineKorisna nosivost: 13750 kgBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Zagreb
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (8)
Krone AZ DB07CLNF 18F
Transporter kontejnera/ Prikolica s izmjenjivim sanducima
20152-osovineKorisna nosivost: 2760 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Dettelbach
Objavljeno: 2sat
1 900EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 14 316 HRK
- ≈ 2 201 USD
20152-osovineKorisna nosivost: 2760 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Dettelbach
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
ORTEN
Prikolica plato/ Otvoreni sanduk
19992-osovineKorisna nosivost: 13490 kgBruto težina: 18000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 2sat
1 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 7 534 HRK
- ≈ 1 158 USD
19992-osovineKorisna nosivost: 13490 kgBruto težina: 18000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (10)
Thomsen ITM45-B
Kiper prikolica
19911-osovineBruto težina: 820 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 3sat
500EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 3 767 HRK
- ≈ 579 USD
19911-osovineBruto težina: 820 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Hauser
Prikolica s ceradom
20082-osovineKorisna nosivost: 2300 kgBruto težina: 3500 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 3sat
2 200EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 16 576 HRK
- ≈ 2 548 USD
20082-osovineKorisna nosivost: 2300 kgBruto težina: 3500 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
At-Site Equipment MVT 2000
Prikolica cisterna
20222-osovine
Litva, Vilnius
Objavljeno: 3sat
7 700EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 58 017 HRK
- ≈ 8 919 USD
20222-osovine
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (11)
Trailer
Kiper prikolica
Litva, Vilnius
Objavljeno: 3sat
1 500EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 11 302 HRK
- ≈ 1 737 USD
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
T-127
Kiper prikolica
20111-osovine
Litva, Vilnius
Objavljeno: 3sat
2 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 15 069 HRK
- ≈ 2 316 USD
20111-osovine
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (19)
Trailer
Kiper prikolica
2012Bruto težina: 15000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 4sat
5 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 37 673 HRK
- ≈ 5 792 USD
2012Bruto težina: 15000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (18)
BRIAN JAMES TRAILERS DiggerPlant 543-3217-35-2-12-A
Prikolica za radne strojeve
NovoKorisna nosivost: 2767 kgBruto težina: 3500 kg
Novo
Švicarska, Amlikon-Bissegg
Objavljeno: 4sat
9 900EUR
- ≈ 74 594 HRK
- ≈ 11 468 USD
NovoKorisna nosivost: 2767 kgBruto težina: 3500 kg
Novo
Švicarska, Amlikon-Bissegg
Kontaktirajte prodavatelja

Tippvagn Kome RKP 2-49-SV
Prikolica
2008
Švedska, Arvika
Objavljeno: 4sat
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2008
Švedska, Arvika
Kontaktirajte prodavatelja

Lastväxlarvagn Bigab 10-14
Prikolica
2017
Švedska, Sunne
Objavljeno: 4sat
27EUR
Dražba
- ≈ 203 HRK
- ≈ 31 USD
2017
Švedska, Sunne
Kontaktirajte prodavatelja

Tipptrailer Nor Slep SE-42T
Prikolica
2000
Švedska, Trollhättan
Objavljeno: 4sat
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2000
Švedska, Trollhättan
Kontaktirajte prodavatelja

Skåpsläp Westbay
Auto prikolica
2010
Švedska, Linköping
Objavljeno: 4sat
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2010
Švedska, Linköping
Kontaktirajte prodavatelja

Kontaktirajte prodavatelja

Kombisläp Hogstad S4-MV-38
Prikolica
2020
Švedska, Kalmar
Objavljeno: 4sat
Dražba
2020
Švedska, Kalmar
Kontaktirajte prodavatelja

Personbilssläp Fogelsta B1000 bromsat med tipp
Auto prikolica
1988
Švedska, Hultsfred
Objavljeno: 4sat
332EUR
Dražba
- ≈ 2 501 HRK
- ≈ 384 USD
1988
Švedska, Hultsfred
Kontaktirajte prodavatelja

Gallersläp
Auto prikolica
2010
Švedska, Lund
Objavljeno: 4sat
108EUR
Dražba
- ≈ 813 HRK
- ≈ 125 USD
2010
Švedska, Lund
Kontaktirajte prodavatelja

Tippsläp Nor Slep Trio SL-32TT
Prikolica
2016
Švedska, Gothenburg
Objavljeno: 4sat
11 770EUR
Dražba
- ≈ 88 684 HRK
- ≈ 13 634 USD
2016
Švedska, Gothenburg
Kontaktirajte prodavatelja

Personbilssläp Sävsjösläpet 750kg bromsat med ramp
Auto prikolica
2016
Švedska, Hultsfred
Objavljeno: 4sat
332EUR
Dražba
- ≈ 2 501 HRK
- ≈ 384 USD
2016
Švedska, Hultsfred
Kontaktirajte prodavatelja
T1 new listing page - Zakup HRD Dražba, 2007 Godina Prikolice