Zakup VOLVO FL 220 Dražba Kamioni
Nađeni rezultati pretraživanja: 0
Dražba
Treba li više opcija filtriranja?
Nijedan oglas ne odgovara vašim kriterijima. Pokušajte prilagoditi svoje filtre.
Slične ponude





Pogledajte sve fotografije (10)
VOLVO Hiab Palfinger Fassi F1450
Kamion s kranom
2026500 km
Hrvatska, Novo Selo na Dravi
Objavljeno: 6dan
Upitajte za cijenu
2026500 km
Hrvatska, Novo Selo na Dravi
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (25)
Volvo FH500 6x2 JUMBO TANDEM 115m3 - trailer 2021!
Kamion s ceradom
2018927421 km6x2Euro 6510 KSKorisna nosivost: 14895 kgBruto težina: 25700 kg
Hrvatska, Zagreb
49 000EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 369 204 HRK
- ≈ 56 763 USD
2018927421 km6x2Euro 6510 KSKorisna nosivost: 14895 kgBruto težina: 25700 kg
Hrvatska, Zagreb
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FH
Kamion šumar
2013965138 km6x4Euro 5510 KSKorisna nosivost: 16860 kgBruto težina: 32000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 2sat
15 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 113 021 HRK
- ≈ 17 376 USD
2013965138 km6x4Euro 5510 KSKorisna nosivost: 16860 kgBruto težina: 32000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FL6
Kamion s otvorenim sandukom
2000604116 km4x2Euro 1249 KSKorisna nosivost: 10500 kgBruto težina: 15000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 3sat
2 200EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 16 576 HRK
- ≈ 2 548 USD
2000604116 km4x2Euro 1249 KSKorisna nosivost: 10500 kgBruto težina: 15000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FL 4X2
Kamion sandučar
2010479778 km4x2Euro 5295 KSKorisna nosivost: 8705 kgBruto težina: 18000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 3sat
2 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 15 069 HRK
- ≈ 2 316 USD
2010479778 km4x2Euro 5295 KSKorisna nosivost: 8705 kgBruto težina: 18000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FM380
Kiper
2008153653 km4x2Euro 4389 KSKorisna nosivost: 6738 kgBruto težina: 18000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 3sat
38 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 286 322 HRK
- ≈ 44 020 USD
2008153653 km4x2Euro 4389 KSKorisna nosivost: 6738 kgBruto težina: 18000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja

Kontaktirajte prodavatelja

Tungdragare Volvo FH 16 700 8x4
Kamion
2011
Švedska, Örnsköldsvik
Objavljeno: 4sat
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2011
Švedska, Örnsköldsvik
Kontaktirajte prodavatelja

Lastväxlare Volvo FH 420 med hiab 24T
Kamion s kukastom dizalicom
2013
Švedska, Sundsvall
Objavljeno: 4sat
Dražba
2013
Švedska, Sundsvall
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FH 420
Kamion cisterna
20161049291 km6x2Euro 6428 KSKorisna nosivost: 30510 kgBruto težina: 45000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5sat
48 500EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 365 437 HRK
- ≈ 56 183 USD
20161049291 km6x2Euro 6428 KSKorisna nosivost: 30510 kgBruto težina: 45000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (33)
Volvo FH500 Lift&LenkAchse*IPCool*VollLuft*AHK*GOLD
Transporter kontejnera/ Kamion s izmjenjivim sanducima
2023372000 km6x2Euro 6510 KSBruto težina: 26000 kg
Njemačka, Coswig (Anhalt)
Objavljeno: 5sat
74 900EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 564 355 HRK
- ≈ 86 766 USD
2023372000 km6x2Euro 6510 KSBruto težina: 26000 kg
Njemačka, Coswig (Anhalt)
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (31)
Volvo FL12 420 Tippbil - Rep objekt
Kiper
1995267000 km
Norveška
Objavljeno: 6sat Referentni broj 24252
9 300EUR
- ≈ 70 073 HRK
- ≈ 10 773 USD
1995267000 km
Norveška
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FH4-540 / ENGINE RUNNING / RETARDER / 2XBIG AXLE / VEB+ / MB CHASSIS / 508762 KM / TECHNICAL 70 TON / AUTOMATIC / EURO-6 / 2020
Kamion-šasija
2020508762 km6x4Euro 6540 KSKorisna nosivost: 10499 kgBruto težina: 26000 kg
Oštećen
Nizozemska, Velddriel
Objavljeno: 10sat Referentni broj T262874757
32 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 244 880 HRK
- ≈ 37 648 USD
2020508762 km6x4Euro 6540 KSKorisna nosivost: 10499 kgBruto težina: 26000 kg
Damaged
Nizozemska, Velddriel
Vos Trucks
14
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FH 500 6X2 BDF Lift+steering axle Full Air suspension Automatic VEB+ Euro 6
Transporter kontejnera/ Kamion s izmjenjivim sanducima
2023316353 km6x2Euro 6500 KSKorisna nosivost: 17000 kgBruto težina: 27500 kg
Nizozemska, Veghel
Objavljeno: 10sat Referentni broj 70334301
73 900EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 556 820 HRK
- ≈ 85 607 USD
2023316353 km6x2Euro 6500 KSKorisna nosivost: 17000 kgBruto težina: 27500 kg
Nizozemska, Veghel
BAS World
19
V
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (11)
Volvo FMX 460 FMX 8X4 NEW! FML tipper Tridem Lift + steering axle Automatic VEB+ Euro 6
Kiper
Novo202650 km8x4Euro 6460 KSBruto težina: 43000 kg
Novo
Nizozemska, Veghel
Objavljeno: 13sat Referentni broj 70335458
185 000EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 1 393 936 HRK
- ≈ 214 309 USD
Novo202650 km8x4Euro 6460 KSBruto težina: 43000 kg
Novo
Nizozemska, Veghel
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FM 340 6x4 Manual VDL haakarmsysteem Just 244.334 km!
Kamion s kukastom dizalicom
2004244334 km6x4Euro 3340 KSKorisna nosivost: 14980 kgBruto težina: 26000 kg
Nizozemska, Andelst
Objavljeno: 15sat Referentni broj 46573
23 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 177 067 HRK
- ≈ 27 223 USD
2004244334 km6x4Euro 3340 KSKorisna nosivost: 14980 kgBruto težina: 26000 kg
Nizozemska, Andelst
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FM 500 Euro 6 HMF 50 Tonmeter laadkraan + Fly-Jib! Just 173.280 km!
Kamion s kranom
2019173280 km8x4Euro 6510 KSKorisna nosivost: 14005 kgBruto težina: 36000 kg
Nizozemska, Andelst
Objavljeno: 16sat Referentni broj 46320
187 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 1 412 773 HRK
- ≈ 217 205 USD
2019173280 km8x4Euro 6510 KSKorisna nosivost: 14005 kgBruto težina: 36000 kg
Nizozemska, Andelst
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FM 410 8x4 Hiab 28 Tonmeter laadkraan met 20 Ton Silosteller haakarmsysteem
Kamion s kukastom dizalicom, Kamion s kranom
2016401764 km8x4Euro 6419 KSKorisna nosivost: 8775 kgBruto težina: 32000 kg
Nizozemska, Andelst
Objavljeno: 16sat Referentni broj 46225
117 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 885 337 HRK
- ≈ 136 115 USD
2016401764 km8x4Euro 6419 KSKorisna nosivost: 8775 kgBruto težina: 32000 kg
Nizozemska, Andelst
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (15)
Volvo FM
Kamion s kukastom dizalicom, Kamion s kranom
Francuska, Gap
Objavljeno: 16sat Referentni broj agora-433157
3 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 22 604 HRK
- ≈ 3 475 USD
Francuska, Gap
AGORASTORE
10
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FH500 8x4/4 // HIAB X-HIPRO 548 E-9 //
Kamion s kranom
2017552000 km8x4Euro 6510 KSKorisna nosivost: 12400 kgBruto težina: 36000 kg
Danska, Vamdrup
Objavljeno: 17sat Referentni broj AEFG8456
Upitajte za cijenu
2017552000 km8x4Euro 6510 KSKorisna nosivost: 12400 kgBruto težina: 36000 kg
Danska, Vamdrup
Kontaktirajte prodavatelja
T1 new listing page - Zakup VOLVO FL 220 Dražba Kamioni


