Zakup Dražba, S prikolicom Kamioni
Nađeni rezultati pretraživanja: 0
Dražba, S prikolicom
Treba li više opcija filtriranja?
Nijedan oglas ne odgovara vašim kriterijima. Pokušajte prilagoditi svoje filtre.
Slične ponude

Torrsug Scania R114 GB6x2*4na 380 med sugarm
Kamion
2003
Švedska, Timrå
Objavljeno: 6sat
8EUR
Dražba
- ≈ 60 HRK
- ≈ 9 USD
2003
Švedska, Timrå
Kontaktirajte prodavatelja

Lastväxlare Volvo FH 8*4
Kamion s kukastom dizalicom
2014
Švedska, Bjuv
Objavljeno: 6sat
Dražba
2014
Švedska, Bjuv
Kontaktirajte prodavatelja

Lastväxlare Scania R560LB6X4HNB JOAB L20
Kamion s kukastom dizalicom
2011
Švedska, Bergsjö
Objavljeno: 6sat
17EUR
Dražba
- ≈ 128 HRK
- ≈ 19 USD
2011
Švedska, Bergsjö
Kontaktirajte prodavatelja

Kranbil Scania R560 med Palfinger PK33002EH kran
Kamion s kranom
2013
Švedska, Hässleholm
Objavljeno: 6sat
Dražba
2013
Švedska, Hässleholm
Kontaktirajte prodavatelja

Lastbil Volvo FM
Kamion
2010
Švedska, Luleå
Objavljeno: 6sat
8EUR
Dražba
- ≈ 60 HRK
- ≈ 9 USD
2010
Švedska, Luleå
Kontaktirajte prodavatelja




2023 - HOLLAND SK-V36 kraftig skyveramme
Kamion
20239999 kmBruto težina: 1 kg
Norveška, Bjugn
Objavljeno: 7sat
Dražba
20239999 kmBruto težina: 1 kg
Norveška, Bjugn
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (16)
Schmidt Stratos kombispreder med varme på krokramme
Kamion
19001900 kmBruto težina: 1900 kg
Norveška, Tromsø
Objavljeno: 7sat
Dražba
19001900 kmBruto težina: 1900 kg
Norveška, Tromsø
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
Volvo FMX 6x4 krokbil – kun 144 000 km – Hiab Multilift 21T – EU til 04/2027
Kamion s kukastom dizalicom
2011144630 km428 KSKorisna nosivost: 21400 kgBruto težina: 34000 kg
Norveška, Torp
Objavljeno: 7sat
Dražba
2011144630 km428 KSKorisna nosivost: 21400 kgBruto težina: 34000 kg
Norveška, Torp
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
2017 Iveco Daily 70C18 planbil, Hilltip plog og spreder
Kamion s otvorenim sandukom
2017129342 km179 KSKorisna nosivost: 3820 kgBruto težina: 7000 kg
Norveška, Rådal
Objavljeno: 7sat
Dražba
2017129342 km179 KSKorisna nosivost: 3820 kgBruto težina: 7000 kg
Norveška, Rådal
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (8)
2 stk. Goodyear 295/55 R22.5 på felg
Kamion
190099999 kmBruto težina: 1 kg
Norveška, Bjugn
Objavljeno: 7sat
Dražba
190099999 kmBruto težina: 1 kg
Norveška, Bjugn
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (12)
2011 Scania R620 6x4 med Renders tippkjerre
Kiper
2011530000 km620 KSKorisna nosivost: 13400 kgBruto težina: 27000 kg
Norveška, Sør-fron
Objavljeno: 7sat
Dražba
2011530000 km620 KSKorisna nosivost: 13400 kgBruto težina: 27000 kg
Norveška, Sør-fron
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
Slamsuger-/høytrykksspyleraggregat m/vakuumpumpe – påbygg for lastebil - Feil på pumpe
Kamion
1 kmBruto težina: 1 kg
Norveška, Kolvereid
Objavljeno: 7sat
Dražba
1 kmBruto težina: 1 kg
Norveška, Kolvereid
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (10)
2018 37 m3 krokkasse
Kamion
2018999 kmBruto težina: 18000 kg
Norveška, Ulnes
Objavljeno: 7sat
Dražba
2018999 kmBruto težina: 18000 kg
Norveška, Ulnes
Kontaktirajte prodavatelja


Briod Lights Led Brøytelys 0415S
Kamion
123456 kmBruto težina: 123456 kg
Norveška, Flisa
Objavljeno: 7sat
Dražba
123456 kmBruto težina: 123456 kg
Norveška, Flisa
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (16)
2011 - 20 fots container med containerramme
Kamion
201199999 kmBruto težina: 8388607 kg
Norveška, Stjørdal
Objavljeno: 7sat
Dražba
201199999 kmBruto težina: 8388607 kg
Norveška, Stjørdal
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (10)
2020 Krokcontainer 22 m3 hydraulisk baklem
Kamion
20201 kmBruto težina: 1 kg
Norveška, Årnes
Objavljeno: 7sat
Dražba
20201 kmBruto težina: 1 kg
Norveška, Årnes
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
2001 Volvo Vema FL6, 17 meter E-verk Teleskoplift
Kamion
2001312292 km220 KSKorisna nosivost: 2355 kgBruto težina: 11990 kg
Norveška, Gardermoen
Objavljeno: 7sat
Dražba
2001312292 km220 KSKorisna nosivost: 2355 kgBruto težina: 11990 kg
Norveška, Gardermoen
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
2009 Volvo FL240 4x2 skapbil med sideåpning – EU-godkjent til 31/5-2027 – 2 sett hjul
Kamion sandučar
2009434625 km241 KSKorisna nosivost: 8100 kgBruto težina: 16000 kg
Norveška, Straumsjøen
Objavljeno: 7sat
Dražba
2009434625 km241 KSKorisna nosivost: 8100 kgBruto težina: 16000 kg
Norveška, Straumsjøen
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
2018 Scania R 580 chassis
Kamion-šasija
2018710023 km581 KSKorisna nosivost: 16280 kgBruto težina: 28000 kg
Norveška, Brumunddal
Objavljeno: 7sat
Dražba
2018710023 km581 KSKorisna nosivost: 16280 kgBruto težina: 28000 kg
Norveška, Brumunddal
Kontaktirajte prodavatelja

2025 NYTT Maskinflak med staker og låsbare skap
Kamion
20251 kmBruto težina: 26000 kg
Norveška, Brumunddal
Objavljeno: 7sat
Dražba
20251 kmBruto težina: 26000 kg
Norveška, Brumunddal
Kontaktirajte prodavatelja
T1 new listing page - Zakup Dražba, S prikolicom Kamioni

