Zakup Dražba, 2015 Godina Građevinski strojevi iz Švedska
Nađeni rezultati pretraživanja: 15
Dražba, 2015 Godina
na prodaju
15
Treba li više opcija filtriranja?

Bomlift Nifty HR17N hybrid
Podizna platforma
2015
Švedska, Gothenburg
Objavljeno: 2dan
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2015
Švedska, Gothenburg
Kontaktirajte prodavatelja

Hjullastare Lundberg 6220 med vikplog & skopa
Utovarivač na kotačima
2015
Švedska, Huddinge
Objavljeno: 2dan
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2015
Švedska, Huddinge
Kontaktirajte prodavatelja

Saxlift Genie GS 2646
Škarasta podizna platforma
2015
Švedska, Gothenburg
Objavljeno: 2dan
18EUR
Dražba
- ≈ 135 HRK
- ≈ 20 USD
2015
Švedska, Gothenburg
Kontaktirajte prodavatelja

Saxlift Genie GS - 1932
Škarasta podizna platforma
2015
Švedska, Bro
Objavljeno: 2dan
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2015
Švedska, Bro
Kontaktirajte prodavatelja

Hjullastare Volvo L35G Vikplog och redskap
Utovarivač na kotačima
2015
Švedska, Norrköping
Objavljeno: 2dan
18 079EUR
Dražba
- ≈ 136 208 HRK
- ≈ 21 013 USD
2015
Švedska, Norrköping
Kontaktirajte prodavatelja

Paket grävmaskin Wacker Neuson 1404 och flakbil Ford Transit
Bager
2015
Švedska, Jönköping
Objavljeno: 3dan
13 582EUR
Dražba
- ≈ 102 328 HRK
- ≈ 15 786 USD
2015
Švedska, Jönköping
Kontaktirajte prodavatelja

Betongbil / Betongpump Volvo FM410
Mikser pumpa
2015
Švedska, Kristianstad
Objavljeno: 5dan
36 518EUR
Dražba
- ≈ 275 130 HRK
- ≈ 42 445 USD
2015
Švedska, Kristianstad
Kontaktirajte prodavatelja

Släpvagnslift Dino 120TN
Radna platforma na prikolici
2015
Švedska, Linköping
Objavljeno: 5dan
11 513EUR
Dražba
- ≈ 86 740 HRK
- ≈ 13 381 USD
2015
Švedska, Linköping
Kontaktirajte prodavatelja
OGLASI


Buying used machinery? Have it inspected before you buy! MEVAS — your independent expert since 2006
More peace of mind when buying machinery — with an independent on-site inspection

Saxlift Skyjack SJ 3219
Škarasta podizna platforma
2015
Švedska, Trelleborg
Objavljeno: 5dan
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2015
Švedska, Trelleborg
Kontaktirajte prodavatelja

Saxlyft Imer Group IT12180 DE
Škarasta podizna platforma
2015
Švedska, Knivsta
Objavljeno: 5dan
2 339EUR
Dražba
- ≈ 17 622 HRK
- ≈ 2 718 USD
2015
Švedska, Knivsta
Kontaktirajte prodavatelja

Saxlift Skyjack SJ 4632
Škarasta podizna platforma
2015
Švedska, Trelleborg
Objavljeno: 5dan
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2015
Švedska, Trelleborg
Kontaktirajte prodavatelja

Volvo L90H Hjullastare med låga timmar & många redskap (138208)
Utovarivač na kotačima
20155253 sati186 KS
Švedska, Landskrona
Objavljeno: 9danReferentni broj M432-0846
Dražba
20155253 sati186 KS
Švedska, Landskrona
Fabeo AB
3
Kontaktirajte prodavatelja
OGLASI


Excavators, Wheel Loaders & Cranes — Buy with Confidence Thanks to a MEVAS Inspection
25+ Countries • 60-Point Inspection • 80+ Photos • No Commissions

WACKER NEUSON EW100 Hjulgrävare med massa redskap (136178)
Bager na kotačima
20158000 sati117 KS
Švedska, Landskrona
Objavljeno: 1mjes. Referentni broj M432-4742
Dražba
20158000 sati117 KS
Švedska, Landskrona
Fabeo AB
3
Kontaktirajte prodavatelja

Atlas-Copco Dynapac CA5000D (135959)
Valjak
20154819 satiNeto težina: 16300 kg167 KS
Švedska, Landskrona
Objavljeno: 1mjes. Referentni broj M949-6932
Dražba
20154819 satiNeto težina: 16300 kg167 KS
Švedska, Landskrona
Fabeo AB
3
Kontaktirajte prodavatelja

Hamm HD 8 VV Tandemvält (119731)
Valjak
2015989 satiNeto težina: 1580 kg
Švedska, Landskrona
Dražba
2015989 satiNeto težina: 1580 kg
Švedska, Landskrona
Fabeo AB
3
Kontaktirajte prodavatelja
T1 new listing page - Zakup Dražba, 2015 Godina Građevinski strojevi iz Švedska







