Zakup DOOSAN DX63 Dražba Građevinski strojevi
Nađeni rezultati pretraživanja: 0
Dražba
na prodaju
1
Treba li više opcija filtriranja?
Nijedan oglas ne odgovara vašim kriterijima. Pokušajte prilagoditi svoje filtre.
Slične ponude





Pogledajte sve fotografije (20)
Doosan DX235LCR-5
Bager gusjeničar
20216771 sati177 KS
Hrvatska, Rugvica
Objavljeno: 2mjes.
86 000EUR
- ≈ 647 932 HRK
- ≈ 99 959 USD
20216771 sati177 KS
Hrvatska, Rugvica
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (17)
Doosan DX140LCR-5
Bager gusjeničar
20216515 sati117 KS
Hrvatska, Rugvica
Upitajte za cijenu
20216515 sati117 KS
Hrvatska, Rugvica
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (10)
Doosan DX 165 W-5
Bager na kotačima
20183304 sati
Hrvatska, Rugvica
Upitajte za cijenu
20183304 sati
Hrvatska, Rugvica
Kontaktirajte prodavatelja

Grävmaskin Doosan DX235NLC-5
Bager
2016
Švedska, Sundsvall
Objavljeno: 10sat
8EUR
Dražba
- ≈ 60 HRK
- ≈ 9 USD
2016
Švedska, Sundsvall
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Doosan DX235LCR-5
Bager gusjeničar
20157275 satiNeto težina: 24900 kg
Nizozemska, Velddriel
Objavljeno: 20sat Referentni broj 00034377
52 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 395 540 HRK
- ≈ 61 021 USD
20157275 satiNeto težina: 24900 kg
Nizozemska, Velddriel
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Doosan DX340 LC-5
Bager gusjeničar
20188499 satiNeto težina: 37300 kg290 KS
Danska, Vamdrup
Objavljeno: 22sat Referentni broj AFD57356
68 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 516 085 HRK
- ≈ 79 618 USD
20188499 satiNeto težina: 37300 kg290 KS
Danska, Vamdrup
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (14)
Doosan DX340 LC new unused factory EPA and CE hammerlines
Bager gusjeničar
Novo2022Neto težina: 35600 kg
Novo
Nizozemska, Haaften
Objavljeno: 23sat
Upitajte za cijenu
Novo2022Neto težina: 35600 kg
Novo
Nizozemska, Haaften
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Doosan / Etec DX160LC
Bager gusjeničar
200711137 satiNeto težina: 14900 kg97 KS
Nizozemska, Krimpen aan de Lek
Objavljeno: 1dan
Upitajte za cijenu
200711137 satiNeto težina: 14900 kg97 KS
Nizozemska, Krimpen aan de Lek
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Doosan DX 55 W
Bager na kotačima
20155500 satiNeto težina: 5500 kg
Belgija, Beerse
Objavljeno: 1dan
36 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 274 994 HRK
- ≈ 42 424 USD
20155500 satiNeto težina: 5500 kg
Belgija, Beerse
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (16)
Doosan DX 10 Z
Mini bager
2022950 satiNeto težina: 1100 kg
Belgija, Beerse
Objavljeno: 1dan
15 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 116 778 HRK
- ≈ 18 015 USD
2022950 satiNeto težina: 1100 kg
Belgija, Beerse
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (11)
Doosan DX 225
Bager gusjeničar
2026111 sati213 KS
Kina, Bao Shan Qu
Objavljeno: 1dan
29 516EUR
- ≈ 222 376 HRK
- ≈ 34 307 USD
2026111 sati213 KS
Kina, Bao Shan Qu
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (12)
DOOSAN 731E
Zračni kompresor
20111502 satiNeto težina: 690 kg35 KS
Poljska, Przyszowice
Objavljeno: 1dan
5 311EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 40 013 HRK
- ≈ 6 173 USD
20111502 satiNeto težina: 690 kg35 KS
Poljska, Przyszowice
DAKOM
2
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (7)
Doosan L086TIM, Marine engine with waterpump. Low hours since new.
Generatorski set
2008217 sati
Nizozemska, Roosendaal
Objavljeno: 1dan
Upitajte za cijenu
2008217 sati
Nizozemska, Roosendaal

Furmet
5
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (16)
DOOSAN DX300LC-9S 3000 UNTS IN STOCK CHINA BIGGEST SUPPLIER
Bager gusjeničar
2025200 km
Kina, Min Hang Qu
Objavljeno: 1dan
29 005EUR
- ≈ 218 526 HRK
- ≈ 33 713 USD
2025200 km
Kina, Min Hang Qu
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (16)
DOOSAN DX340LC 3000 UNTS IN STOCK CHINA BIGGEST SUPPLIER
Bager gusjeničar
2025200 km
Kina, Min Hang Qu
Objavljeno: 1dan
35 000EUR
- ≈ 263 693 HRK
- ≈ 40 681 USD
2025200 km
Kina, Min Hang Qu
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (12)
DOOSAN DX300LC-9S 3000 UNTS IN STOCK CHINA BIGGEST SUPPLIER
Bager gusjeničar
2025200 km
Kina, Min Hang Qu
Objavljeno: 1dan
29 884EUR
- ≈ 225 149 HRK
- ≈ 34 734 USD
2025200 km
Kina, Min Hang Qu
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (17)
DOOSAN DH55-V 3000 UNTS IN STOCK CHINA BIGGEST SUPPLIER
Bager gusjeničar
2025200 km
Kina, Min Hang Qu
Objavljeno: 1dan
12 217EUR
- ≈ 92 044 HRK
- ≈ 14 200 USD
2025200 km
Kina, Min Hang Qu
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (16)
DOOSAN 225LC-9S 3000 UNTS IN STOCK CHINA BIGGEST SUPPLIER
Bager gusjeničar
2025200 km
Kina, Min Hang Qu
Objavljeno: 1dan
29 005EUR
- ≈ 218 526 HRK
- ≈ 33 713 USD
2025200 km
Kina, Min Hang Qu
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (15)
DOOSAN DX225LCA 3000 UNTS IN STOCK CHINA BIGGEST SUPPLIER
Bager gusjeničar
2024200 km
Kina, Min Hang Qu
Objavljeno: 1dan
29 005EUR
- ≈ 218 526 HRK
- ≈ 33 713 USD
2024200 km
Kina, Min Hang Qu
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (15)
DOOSAN DX225LC-9S 3000 UNTS IN STOCK CHINA BIGGEST SUPPLIER
Bager gusjeničar
2025200 km
Kina, Min Hang Qu
Objavljeno: 1dan
29 005EUR
- ≈ 218 526 HRK
- ≈ 33 713 USD
2025200 km
Kina, Min Hang Qu
Kontaktirajte prodavatelja
T1 new listing page - Zakup DOOSAN DX63 Dražba Građevinski strojevi

