Rabljeni i novi Kamioni Dražba, 2012 Godina, 4x2, mjenjač: ručni
Nađeni rezultati pretraživanja: 0
Treba li više opcija filtriranja?
Nijedan oglas ne odgovara vašim kriterijima. Pokušajte prilagoditi svoje filtre.
Slične ponude





Pogledajte sve fotografije (20)
Scania P280DB6X2*4MNB
Kamion sandučar
2012635519 km281 KS
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 4sat
7 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 52 740 HRK
- ≈ 8 130 USD
2012635519 km281 KS
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2012 Renault Trafic Van Truck
Kamion sandučar
2012161744 km
Italija, Caorso
Objavljeno: 14sat
Dražba
2012161744 km
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2012 MAN TGX 26.480 6x2 Sleeper Flatbed Truck
Kamion s otvorenim sandukom
2012117779 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 1dan
Dražba
2012117779 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2012 Iveco ML180E28 Cayvol 7.7 on 4x2 Flatbed Truck with Crane
Kamion s otvorenim sandukom, Kamion s kranom
2012570184 km
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2012570184 km
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodavatelja

Kranbil Volvo FM 370 6x2
Kamion s otvorenim sandukom
2012
Švedska, Halmstad
Objavljeno: 5dan
33 513EUR
Dražba
- ≈ 252 501 HRK
- ≈ 38 924 USD
2012
Švedska, Halmstad
Kontaktirajte prodavatelja
2012 SCANIA TRACTOR R400 A 4X2
Kamion
2012
Nizozemska
Objavljeno: 6dan
1 050EUR
Dražba
- ≈ 7 911 HRK
- ≈ 1 219 USD
2012
Nizozemska

Dunderbygge Volvo FH16
Kamion
2012
Švedska, Ljusdal
Objavljeno: 6dan
943EUR
Dražba
- ≈ 7 104 HRK
- ≈ 1 095 USD
2012
Švedska, Ljusdal
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (44)
2012 RENAULT MIDLUM 220 DXI SKAPBIL – BAKLØFT – SIDEØR – RYGGEKAMERA - 232 140km
Kamion sandučar
2012232140 kmBruto težina: 7500 kg
Norveška, Røyksund
Objavljeno: 7dan
Dražba
2012232140 kmBruto težina: 7500 kg
Norveška, Røyksund
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Renault Midlum
Kamion s ceradom
2012408990 km4x2Euro 5219 KSKorisna nosivost: 2025 kgBruto težina: 7490 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 7dan
3 500EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 26 370 HRK
- ≈ 4 065 USD
2012408990 km4x2Euro 5219 KSKorisna nosivost: 2025 kgBruto težina: 7490 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
2012 Scania R730 6x4 - tippbil, brøyterigget, retarder
Kiper
2012486208 km730 KSKorisna nosivost: 16820 kgBruto težina: 30000 kg
Norveška, Melandsjøen
Objavljeno: 10dan
Dražba
2012486208 km730 KSKorisna nosivost: 16820 kgBruto težina: 30000 kg
Norveška, Melandsjøen
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
MAN TGS 26.440
Kamion sandučar
20121209605 km6x2Euro 5441 KSKorisna nosivost: 14100 kgBruto težina: 26000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 11dan
18 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 135 619 HRK
- ≈ 20 906 USD
20121209605 km6x2Euro 5441 KSKorisna nosivost: 14100 kgBruto težina: 26000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Iveco Euro Cargo 120E 25
Kamion hladnjača
2012209972 km4x2Euro 5252 KSKorisna nosivost: 3865 kgBruto težina: 12000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 14dan
7 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 52 740 HRK
- ≈ 8 130 USD
2012209972 km4x2Euro 5252 KSKorisna nosivost: 3865 kgBruto težina: 12000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja
SCANIA - R500 - FULL AIR - SMART TACHO - SHOW TRUCK - TRUCK - 24-BNS-6 - 2012
Kamion
2012
Nizozemska, Eerbeek
Objavljeno: 18dan
9 300EUR
Dražba
- ≈ 70 070 HRK
- ≈ 10 801 USD
2012
Nizozemska, Eerbeek





Pogledajte sve fotografije (8)
2012 Reko Drive - i fungerende stand - driv-/hydraulikkenhet med tilhørende komponenter på pall - i fungerende stand
Kamion
20121 kmBruto težina: 10 kg
Norveška, Melhus
Objavljeno: 20dan
Dražba
20121 kmBruto težina: 10 kg
Norveška, Melhus
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2012 Fiat Panda Van Truck
Kamion sandučar
201295448 km
Italija, Caorso
Objavljeno: 1mjes.
Dražba
201295448 km
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (16)
Mercedes-Benz Atego 822L
Autotransporter
2012Euro 5Bruto težina: 9700 kg
Rumunjska, Drobeta-Turnu Severin
Objavljeno: 2mjes.
9 000EUR
Dražba
- ≈ 67 809 HRK
- ≈ 10 453 USD
2012Euro 5Bruto težina: 9700 kg
Rumunjska, Drobeta-Turnu Severin
Kontaktirajte prodavatelja
Budite informirani: pretplatite se na nove oglasePrimajte najnovije oglase prilagođene vašim željama
T1 new listing page - Rabljeni i novi Kamioni

