Rabljeni i novi Kamioni VOLVO Dražba, 1997 Godina
Nađeni rezultati pretraživanja: 0
Treba li više opcija filtriranja?
Nijedan oglas ne odgovara vašim kriterijima. Pokušajte prilagoditi svoje filtre.
Slične ponude

Kontaktirajte prodavatelja

Lastväxlare Volvo FH12 6x2 460hk
Kamion s kukastom dizalicom
2000
Švedska, Örebro
Objavljeno: 1sat
17EUR
Dražba
- ≈ 128 HRK
- ≈ 19 USD
2000
Švedska, Örebro
Kontaktirajte prodavatelja

Tippbil Volvo FM 6x2 med bergflak
Kamion
2012
Švedska, Örebro
Objavljeno: 1sat
Dražba
2012
Švedska, Örebro
Kontaktirajte prodavatelja

Kontaktirajte prodavatelja

Lastväxlare Volvo FM 440 6X2
Kamion s kukastom dizalicom
2007
Švedska
Objavljeno: 1sat
Dražba
2007
Švedska
Kontaktirajte prodavatelja

Kranväxlare Volvo FH12 460 6x2
Kamion s kranom
2005
Švedska, Partille
Objavljeno: 1sat
2 735EUR
Dražba
- ≈ 20 606 HRK
- ≈ 3 170 USD
2005
Švedska, Partille
Kontaktirajte prodavatelja

Grusbil Volvo med kran & spridarlucka FL7
Kamion s kranom
1988
Švedska, Sandviken
Objavljeno: 1sat
17EUR
Dražba
- ≈ 128 HRK
- ≈ 19 USD
1988
Švedska, Sandviken
Kontaktirajte prodavatelja

Veteranlastbil Volvo FL6 16 med bakgavellyft
Kamion
1988
Švedska, Motala
Objavljeno: 1sat
8EUR
Dražba
- ≈ 60 HRK
- ≈ 9 USD
1988
Švedska, Motala
Kontaktirajte prodavatelja

Volvo FL 250 / Fassi F 110 B Faltkran
Kamion s otvorenim sandukom, Kamion s kranom
312920 km4x2256 KSKorisna nosivost: 7625 kg
Njemačka, Barkendamm
Objavljeno: 2sat Referentni broj 0413/26
47 500EUR
- ≈ 357 882 HRK
- ≈ 55 065 USD
312920 km4x2256 KSKorisna nosivost: 7625 kg
Njemačka, Barkendamm
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FE 280 4X2 19tonner 2000kg Ladebordwand Automatic Euro 6
Kamion sandučar
2021313595 km4x2Euro 6280 KSBruto težina: 19600 kg
Nizozemska, Veghel
Objavljeno: 5sat Referentni broj 70330920
39 900EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 300 621 HRK
- ≈ 46 254 USD
2021313595 km4x2Euro 6280 KSBruto težina: 19600 kg
Nizozemska, Veghel
BAS World
19
V
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FL 280 4X2 16tonner Curtainsides 1500kg Ladebordwand Automatic Euro 6
Kamion s ceradom
2021443902 km4x2Euro 6280 KSKorisna nosivost: 8570 kgBruto težina: 16000 kg
Nizozemska, Veghel
Objavljeno: 5sat Referentni broj 70334931
36 900EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 278 018 HRK
- ≈ 42 777 USD
2021443902 km4x2Euro 6280 KSKorisna nosivost: 8570 kgBruto težina: 16000 kg
Nizozemska, Veghel
BAS World
19
V
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FH 420 FH 6X2 NL-Truck APK Lift Axle 2000kg Tailgate Alcoa's VEB+ Euro 6
Kamion s ceradom
2014318344 km6x2Euro 6420 KSKorisna nosivost: 15300 kgBruto težina: 27000 kg
Nizozemska, Veghel
Objavljeno: 5sat Referentni broj 70335073
59 900EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 451 308 HRK
- ≈ 69 440 USD
2014318344 km6x2Euro 6420 KSKorisna nosivost: 15300 kgBruto težina: 27000 kg
Nizozemska, Veghel
BAS World
19
V
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FE 280 Euro 6 Hiab 13 Tonmeter laadkraan Just 157.107 km!
Kamion s kranom
2021157107 km4x2Euro 6286 KSKorisna nosivost: 11105 kgBruto težina: 20500 kg
Nizozemska, Andelst
Objavljeno: 7sat Referentni broj 46563
89 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 674 326 HRK
- ≈ 103 754 USD
2021157107 km4x2Euro 6286 KSKorisna nosivost: 11105 kgBruto težina: 20500 kg
Nizozemska, Andelst
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
VOLVO FH12.420
Kiper
19978x4420 KS
Belgija, Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Objavljeno: 7sat
17 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 131 851 HRK
- ≈ 20 287 USD
19978x4420 KS
Belgija, Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (15)
Volvo FMX 460 Asphaltbox Kipper
Kiper
2019240000 km
Njemačka, Ichenhausen
Objavljeno: 8sat
Upitajte za cijenu
2019240000 km
Njemačka, Ichenhausen
Kontaktirajte prodavatelja


Volvo FE 340 *6x2 *18pall *Doppelstock *Side Opening
Kamion sandučar
2013570000 km6x2Euro 5336 KSKorisna nosivost: 15390 kgBruto težina: 27000 kg
Norveška, -
Objavljeno: 8sat
10 900EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 82 124 HRK
- ≈ 12 636 USD
2013570000 km6x2Euro 5336 KSKorisna nosivost: 15390 kgBruto težina: 27000 kg
Norveška, -
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FM 330 Frigoblock frigo - Zepro loadlift - Full air
Kamion hladnjača
2012465099 km4x2Euro 5330 KSKorisna nosivost: 8760 kgBruto težina: 20000 kg
Nizozemska, Ravenstein
Objavljeno: 9sat Referentni broj H290839
9 900EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 74 590 HRK
- ≈ 11 476 USD
2012465099 km4x2Euro 5330 KSKorisna nosivost: 8760 kgBruto težina: 20000 kg
Nizozemska, Ravenstein
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FMX 410 6x2*4 HMF 2120 / JOAB L 18 ton / L=5200 mm
Kamion s kukastom dizalicom, Kamion s kranom
2016281147 km6x2Euro 6410 KSKorisna nosivost: 15700 kgBruto težina: 30500 kg
Estonija, Paldiski
Objavljeno: 10sat Referentni broj M082-1069
84 900EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 639 668 HRK
- ≈ 98 422 USD
2016281147 km6x2Euro 6410 KSKorisna nosivost: 15700 kgBruto težina: 30500 kg
Estonija, Paldiski
KB Auto
5
M
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FMX 410 6x4 HIAB XR 21 ton / L=5900 mm
Kamion s kukastom dizalicom
2015462485 km6x4Euro 6410 KSKorisna nosivost: 18117 kgBruto težina: 30000 kg
Estonija, Paldiski
Objavljeno: 11sat Referentni broj M203-8837
36 900EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 278 018 HRK
- ≈ 42 777 USD
2015462485 km6x4Euro 6410 KSKorisna nosivost: 18117 kgBruto težina: 30000 kg
Estonija, Paldiski
KB Auto
5
M
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FH16-750 6x2 Globetrotter XL Euro6C - VEB+ - Volume Combi - Dubbele Tanks - IparkCool - SMARTTacho V2
Kamion s ceradom
2019954620 km6x2Euro 6750 KSKorisna nosivost: 14154 kgBruto težina: 27000 kg
Nizozemska, Oud Gastel
Objavljeno: 11sat Referentni broj 4236
62 950EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 474 288 HRK
- ≈ 72 976 USD
2019954620 km6x2Euro 6750 KSKorisna nosivost: 14154 kgBruto težina: 27000 kg
Nizozemska, Oud Gastel
Kontaktirajte prodavatelja
Budite informirani: pretplatite se na nove oglasePrimajte najnovije oglase prilagođene vašim željama
T1 new listing page - Rabljeni i novi Kamioni VOLVO



