Rabljeni i novi Kamioni VOLVO FL Dražba
Nađeni rezultati pretraživanja: 22
na leasing
8
Treba li više opcija filtriranja?
2009 VOLVO FL 280 TRUCK
Kamion
2009
Belgija, La Calamine
Objavljeno: 3dan
1 000EUR
Dražba
- ≈ 7 534 HRK
- ≈ 1 158 USD
2009
Belgija, La Calamine
2014 VOLVO FL 280 TRUCK
Kamion
2014
Belgija, Vaux-sur-Sûre
Objavljeno: 3dan
3 350EUR
Dražba
- ≈ 25 241 HRK
- ≈ 3 880 USD
2014
Belgija, Vaux-sur-Sûre

Lastbil Volvo FL611 Turbo
Kamion
1986
Švedska, Södertälje
Objavljeno: 3dan
1 311EUR
Dražba
- ≈ 9 878 HRK
- ≈ 1 518 USD
1986
Švedska, Södertälje
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (49)
Liftdumper Volvo FLH 240
Utovarivač s proklizavajućim upravljanjem
2007215824 km4x2Euro 4
Norveška, Borlänge
Objavljeno: 4dan
179EUR
Dražba
- ≈ 1 348 HRK
- ≈ 207 USD
2007215824 km4x2Euro 4
Norveška, Borlänge

Retrade AS
14
Kontaktirajte prodavatelja
OGLASI
Post your ads and let buyers choose you!
4 million buyers per month search for vehicles and machinery on Truck1.





Pogledajte sve fotografije (50)
Kranbil Volvo FL 618 4X2
Kamion s otvorenim sandukom, Kamion s kranom
1993250 KSKorisna nosivost: 8540 kgBruto težina: 18000 kg
Švedska, Nacka Strand
Objavljeno: 4danReferentni broj O-000013231
Dražba
1993250 KSKorisna nosivost: 8540 kgBruto težina: 18000 kg
Švedska, Nacka Strand
Kontaktirajte prodavatelja

Kylbil Volvo FL 280 euro 5
Kamion hladnjača
2009
Švedska, Arvika
Objavljeno: 4dan
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2009
Švedska, Arvika
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (24)
VOLVO FL 250
Utovarivač s proklizavajućim upravljanjem
2018277888 km4x2Bruto težina: 18000 kg
Ujedinjeno Kraljevstvo, Doncaster
Objavljeno: 4danReferentni broj KM67LLZ
Dražba
2018277888 km4x2Bruto težina: 18000 kg
Ujedinjeno Kraljevstvo, Doncaster
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (23)
VOLVO FL 240
Kamion s otvorenim sandukom
2013241139 km4x2Bruto težina: 18000 kg
Ujedinjeno Kraljevstvo, Doncaster
Objavljeno: 4danReferentni broj KW13UMM
Dražba
2013241139 km4x2Bruto težina: 18000 kg
Ujedinjeno Kraljevstvo, Doncaster
Kontaktirajte prodavatelja
VOLVO - FL608-4X2-J 75 - TRUCK - 1993
Kamion
1993
Nizozemska, Emmer-Compascuum
Objavljeno: 4dan
1EUR
Dražba
- ≈ 7 HRK
- ≈ 1 USD
1993
Nizozemska, Emmer-Compascuum
2013 VOLVO FL E5 TRUCK
Kamion
2013
Belgija, Overijse
Objavljeno: 5dan
2 200EUR
Dražba
- ≈ 16 576 HRK
- ≈ 2 548 USD
2013
Belgija, Overijse





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FL615
Kamion sandučar
2004166673 km4x2Euro 3220 KSKorisna nosivost: 6240 kgBruto težina: 15000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5dan
3 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 22 604 HRK
- ≈ 3 475 USD
2004166673 km4x2Euro 3220 KSKorisna nosivost: 6240 kgBruto težina: 15000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo FL 240 4x2
Kiper
2008306180 km4x2Euro 4241 KSKorisna nosivost: 9790 kgBruto težina: 16000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5dan
12 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 90 417 HRK
- ≈ 13 901 USD
2008306180 km4x2Euro 4241 KSKorisna nosivost: 9790 kgBruto težina: 16000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (23)
1991 Volvo FL 611 Kranbil Med Palfinger kran
Kamion s kranom
1991630000 km171 KSKorisna nosivost: 1690 kgBruto težina: 7490 kg
Norveška, Notodden
Objavljeno: 5dan
Dražba
1991630000 km171 KSKorisna nosivost: 1690 kgBruto težina: 7490 kg
Norveška, Notodden
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (30)
Lastbil - Volvo, FL612 4x2
Autotransporter
Švedska, Jönköping
Objavljeno: 6dan
Dražba
Švedska, Jönköping
Junora
4
Kontaktirajte prodavatelja
VOLVO - FL608-4X2-J 75 - TRUCK - 1993
Kamion
1993
Nizozemska, Emmer-Compascuum
Objavljeno: 6dan
1EUR
Dražba
- ≈ 7 HRK
- ≈ 1 USD
1993
Nizozemska, Emmer-Compascuum

Glassbil Volvo FL-280 4*2
Kamion hladnjača
2009
Švedska, Enköping
Objavljeno: 7dan
45EUR
Dražba
- ≈ 339 HRK
- ≈ 52 USD
2009
Švedska, Enköping
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2013 Volvo FL 4x2 Refrigerated Truck
Kamion hladnjača
2013475229 km
Španija, Ocaña
Objavljeno: 9dan
Dražba
2013475229 km
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2013 Volvo FL 4x2 Refrigerated Truck
Kamion hladnjača
2013632449 km
Španija, Ocaña
Objavljeno: 9dan
Dražba
2013632449 km
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
2009 Volvo FL240 4x2 skapbil med sideåpning – EU-godkjent til 31/5-2027 – 2 sett hjul
Kamion sandučar
2009434625 km241 KSKorisna nosivost: 8100 kgBruto težina: 16000 kg
Norveška, Straumsjøen
Objavljeno: 9dan
Dražba
2009434625 km241 KSKorisna nosivost: 8100 kgBruto težina: 16000 kg
Norveška, Straumsjøen
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
VOLVO FL 4x2 -PALFINGER Kran
Kamion s ceradom, Kamion s kranom
Švedska, Växjö
Objavljeno: 10dan
18 505EUR
Dražba
- ≈ 139 431 HRK
- ≈ 21 436 USD
Švedska, Växjö
Blinto
7
Kontaktirajte prodavatelja
Stranica 1 od 2
Budite informirani: pretplatite se na nove oglasePrimajte najnovije oglase prilagođene vašim željama
Rabljeni i novi Kamioni VOLVO FL: pregled tržišta
Glavne lokacije za kupnju
Švedska (Ponude: 6), Belgija (Ponude: 3), Nizozemska (Ponude: 3), Norveška (Ponude: 3), Ujedinjeno Kraljevstvo (Ponude: 3)
Tehničke specifikacije
| Korisna nosivost, kg | 1 690–9 790 |
| Bruto težina, kg | 7 490–18 000 |
| Izlazna snaga, KS | 171–250 |
| Cijena, EUR | 1–18 505 |
| Godina | 1986–2018 |
| Kilometraža u km | 166 673–772 997 |
| Godina registracije | 2008–2018 |
Pogledajte također
T1 new listing page - Rabljeni i novi Kamioni VOLVO FL


