Rabljeni i novi Kamioni VOLVO FL 280 Dražba na prodaju - Truck1 Hrvatska

Rabljeni i novi Kamioni VOLVO FL 280
Dražba

Nađeni rezultati pretraživanja: 4
na leasing
Treba li više opcija filtriranja?
Razvrstavanje po
Razvrstavanje po
Važnosti
Datumu: najnovije
Datumu: najstarije
Cijeni: najniža
Cijeni: najviša
Godini: najnovije
Godini: najstarije
Robnoj marki, modelu
Razvrstavanje po
Razvrstavanje po
Važnosti
Datumu: najnovije
Datumu: najstarije
Cijeni: najniža
Cijeni: najviša
Godini: najnovije
Godini: najstarije
Robnoj marki, modelu
VOLVO
FL 280
Dražba
Zatražite sve dostupne slike

2009 VOLVO FL 280 TRUCK

Kamion
2009
Belgija, La Calamine
Objavljeno: 3dan

1 000EUR

Dražba
  • ≈ 7 535 HRK
  • ≈ 1 158 USD
2009
Belgija, La Calamine
Zatražite sve dostupne slike

2014 VOLVO FL 280 TRUCK

Kamion
2014
Belgija, Vaux-sur-Sûre
Objavljeno: 3dan

2 700EUR

Dražba
  • ≈ 20 345 HRK
  • ≈ 3 127 USD
2014
Belgija, Vaux-sur-Sûre
Kylbil Volvo FL 280 euro 5 - Kamion hladnjača: slika  Kylbil Volvo FL 280 euro 5 - Kamion hladnjača

Kylbil Volvo FL 280 euro 5

Kamion hladnjača
2009
Švedska, Arvika
Objavljeno: 4dan

8EUR

Dražba
  • ≈ 60 HRK
  • ≈ 9 USD
2009
Švedska, Arvika
Kontaktirajte prodavatelja
Glassbil Volvo FL-280 4*2 - Kamion hladnjača: slika  Glassbil Volvo FL-280 4*2 - Kamion hladnjača

Glassbil Volvo FL-280 4*2

Kamion hladnjača
2009
Švedska, Enköping
Objavljeno: 6dan

44EUR

Dražba
  • ≈ 331 HRK
  • ≈ 50 USD
2009
Švedska, Enköping
Kontaktirajte prodavatelja
T1 new listing page - Rabljeni i novi Kamioni VOLVO FL 280
Korištenjem ove web-stranice pristajete na upotrebu kolačića i obradu svojih osobnih podataka. Saznajte više