Rabljeni i novi Kamioni SCANIA Dražba, 8x4, mjenjač: ručni
Nađeni rezultati pretraživanja: 0
Treba li više opcija filtriranja?
Nijedan oglas ne odgovara vašim kriterijima. Pokušajte prilagoditi svoje filtre.
Slične ponude





Pogledajte sve fotografije (42)
Scania P230
Utovarivač s proklizavajućim upravljanjem
Ujedinjeno Kraljevstvo, Goole
Objavljeno: 4sat Referentni broj 140560328
Dražba
Ujedinjeno Kraljevstvo, Goole
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2021 Scania P410 XT 8x4 Twin-Steer Extended Cab Quad/A Dump Truck
Kiper
2021236344 km
Ujedinjeno Kraljevstvo, Derby
Objavljeno: 6sat
Dražba
2021236344 km
Ujedinjeno Kraljevstvo, Derby
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2021 Scania P410 XT 8x4 Twin-Steer Extended Cab Quad/A Dump Truck
Kiper
2021238926 km
Ujedinjeno Kraljevstvo, Derby
Objavljeno: 6sat
Dražba
2021238926 km
Ujedinjeno Kraljevstvo, Derby
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2021 Scania P410 XT 8x4 Twin-Steer Extended Cab Quad/A Dump Truck
Kiper
2021255256 km
Ujedinjeno Kraljevstvo, Derby
Objavljeno: 6sat
Dražba
2021255256 km
Ujedinjeno Kraljevstvo, Derby
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2018 Scania G410XT 8x4 Twin-Steer Extended Cab Quad/A Dump Truck
Kiper
2018448915 km
Ujedinjeno Kraljevstvo, Derby
Objavljeno: 6sat
Dražba
2018448915 km
Ujedinjeno Kraljevstvo, Derby
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2021 Scania P410 XT 8x4 Twin-Steer Extended Cab Quad/A Dump Truck
Kiper
2021144179 km
Ujedinjeno Kraljevstvo, Derby
Objavljeno: 6sat
Dražba
2021144179 km
Ujedinjeno Kraljevstvo, Derby
Kontaktirajte prodavatelja

Kontaktirajte prodavatelja
2004 SCANIA 164/480 V8 TRUCK
Kamion
2004
Nizozemska
Objavljeno: 11sat
2 500EUR
Dražba
- ≈ 18 835 HRK
- ≈ 2 905 USD
2004
Nizozemska
SCANIA - 2013 - P310 - TRUCK
Kamion
2013
Nizozemska, Susteren
Objavljeno: 11sat
998EUR
Dražba
- ≈ 7 519 HRK
- ≈ 1 159 USD
2013
Nizozemska, Susteren

Dragbil Scania R 580 6x2
Kamion
2018
Švedska
Objavljeno: 16sat
947EUR
Dražba
- ≈ 7 134 HRK
- ≈ 1 100 USD
2018
Švedska
Kontaktirajte prodavatelja

Lastväxlare tridem Scania R480LB 8X4
Kamion s kukastom dizalicom
2013
Švedska, Halmstad
Objavljeno: 16sat
Dražba
2013
Švedska, Halmstad
Kontaktirajte prodavatelja

Lastväxlare tridem Scania G490 LB 8X4*2
Kamion s kukastom dizalicom
2015
Švedska
Objavljeno: 16sat
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2015
Švedska
Kontaktirajte prodavatelja

Dunderbygge Scania R560LB8X4HNB
Kamion
2014
Švedska, Norrköping
Objavljeno: 16sat
Dražba
2014
Švedska, Norrköping
Kontaktirajte prodavatelja

Dragbil Scania R500 med tipptrailer
Kamion
2019
Švedska
Objavljeno: 16sat
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2019
Švedska
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (41)
2020 Scania R540 tippbil - Nylig EU-godkjent - 540HK
Kiper
2020451681 km540 KSKorisna nosivost: 16700 kgBruto težina: 30000 kg
Norveška, Solbergmoen
Objavljeno: 21sat
Dražba
2020451681 km540 KSKorisna nosivost: 16700 kgBruto težina: 30000 kg
Norveška, Solbergmoen
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
2019 Scania S650 6x4 bulk m/4 akslet bulkslep, Euro 6T, Helluft,
Kamion cisterna
2019495241 km650 KSKorisna nosivost: 16325 kgBruto težina: 30000 kg
Norveška, Alvdal
Objavljeno: 21sat
Dražba
2019495241 km650 KSKorisna nosivost: 16325 kgBruto težina: 30000 kg
Norveška, Alvdal
Kontaktirajte prodavatelja
1999 SCANIA R 144 LB 6X2 TRUCK
Kamion
1999
Belgija, Wuustwezel
Objavljeno: 1dan
2 500EUR
Dražba
- ≈ 18 835 HRK
- ≈ 2 905 USD
1999
Belgija, Wuustwezel
2022 SCANIA R660 RAILCAR/ CHASSIS/BDF
Kamion
2022
Nizozemska, Heteren
Objavljeno: 1dan
5 700EUR
Dražba
- ≈ 42 944 HRK
- ≈ 6 625 USD
2022
Nizozemska, Heteren





Pogledajte sve fotografije (30)
Crossbuss Scania P94DB4X2LB260
Kamion sandučar, Kamper
Švedska, Jönköping
Objavljeno: 1dan
Dražba
Švedska, Jönköping
Junora
4
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
Scania P114LB-380
Kamion cisterna
2004664369 km
Švedska, Svappavaara
Objavljeno: 1danReferentni broj YS2P6X20002002145
11 000EUR
Dražba
- ≈ 82 875 HRK
- ≈ 12 785 USD
2004664369 km
Švedska, Svappavaara
Kontaktirajte prodavatelja
Budite informirani: pretplatite se na nove oglasePrimajte najnovije oglase prilagođene vašim željama
Pogledajte također
Kamioni s otvorenim sandukom u KarlovcuTransporteri kontejnera/ Kamioni s izmjenjivim sanducima u SiskuScania P82MLScania 94GRabljeni i novi Utovarivači s proklizavajućim upravljanjem 3500 kg10 wheeler kamion FotonScania P 113 HIveco LonglineKamioni za prodaju brze hrane do €15000Dizalice s kukom do €3000Rabljeni i novi SCANIA LB 3500 kgIzotermni kamioni do €3000
T1 new listing page - Rabljeni i novi Kamioni SCANIA


