Rabljeni i novi Kamioni iz Belgija Dražba
Nađeni rezultati pretraživanja: 83
Treba li više opcija filtriranja?
2013 VOLVO FLB2C REFRIGERATED TRUCK
Kamion
2013
Belgija, Beersel
Objavljeno: 16sat
1EUR
Dražba
- ≈ 7 HRK
- ≈ 1 USD
2013
Belgija, Beersel
2013 IVECO AS440T/P TRUCK
Kamion
2013
Belgija, Lievegem
Objavljeno: 16sat
2 000EUR
Dražba
- ≈ 15 068 HRK
- ≈ 2 324 USD
2013
Belgija, Lievegem
2015 IVECO IG160E2CA TRUCK
Kamion
2015
Belgija, Beersel
Objavljeno: 16sat
2 500EUR
Dražba
- ≈ 18 835 HRK
- ≈ 2 905 USD
2015
Belgija, Beersel
2014 IVECO IG190EL2CA TRUCK
Kamion
2014
Belgija, Beersel
Objavljeno: 16sat
2 500EUR
Dražba
- ≈ 18 835 HRK
- ≈ 2 905 USD
2014
Belgija, Beersel
OGLASI
Post your ads and let buyers choose you!
4 million buyers per month search for vehicles and machinery on Truck1.
2014 VOLVO FL 250 HOOK SYSTEM
Kamion
2014
Belgija, Sint-Katelijne-Waver
Objavljeno: 16sat
1EUR
Dražba
- ≈ 7 HRK
- ≈ 1 USD
2014
Belgija, Sint-Katelijne-Waver
2016 DAF XF 460 TRUCK
Kamion
2016
Belgija, Lievegem
Objavljeno: 16sat
3 000EUR
Dražba
- ≈ 22 602 HRK
- ≈ 3 486 USD
2016
Belgija, Lievegem
2011 MERCEDES-BENZ ATEGO TRUCK WITH AERIAL PLATFORM (TO BE CHECKED)
Kamion
2011
Belgija, Pittem
Objavljeno: 16sat
5 000EUR
Dražba
- ≈ 37 670 HRK
- ≈ 5 811 USD
2011
Belgija, Pittem
1994 - MAN S19F CONTAINER TRUCK
Kamion
1994
Belgija, Turnhout
Objavljeno: 1dan
1 000EUR
Dražba
- ≈ 7 534 HRK
- ≈ 1 162 USD
1994
Belgija, Turnhout
2015 MAN L200746001 TRUCK
Kamion
2015
Belgija, Stekene
Objavljeno: 1dan
2 500EUR
Dražba
- ≈ 18 835 HRK
- ≈ 2 905 USD
2015
Belgija, Stekene
2006 MERCEDES ACTROS BEAM S12000 ROAD SWEEPER
Kamion
2006
Belgija, Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Objavljeno: 1dan
5 000EUR
Dražba
- ≈ 37 670 HRK
- ≈ 5 811 USD
2006
Belgija, Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
2020 MERCEDES-BENZ SPRINTER REFRIGERATED TRUCK LIGHT TRUCK
Kamion
2020
Belgija, Gent
Objavljeno: 1dan
2 600EUR
Dražba
- ≈ 19 588 HRK
- ≈ 3 022 USD
2020
Belgija, Gent
1990 VOLVO FL6 TURBO TOW TRUCK WITH CRANE
Kamion
1990
Belgija
Objavljeno: 1dan
3 000EUR
Dražba
- ≈ 22 602 HRK
- ≈ 3 486 USD
1990
Belgija
2009 MERCEDES-BENZ VARIO BUS
Kamion
2009
Belgija, Gent
Objavljeno: 1dan
2 500EUR
Dražba
- ≈ 18 835 HRK
- ≈ 2 905 USD
2009
Belgija, Gent
2015 VOLKSWAGEN CRAFTER TRUCK
Kamion
2015
Belgija, Gent
Objavljeno: 1dan
1EUR
Dražba
- ≈ 7 HRK
- ≈ 1 USD
2015
Belgija, Gent
2007 MERCEDES-BENZ ATEGO HORSE TRUCK 1218 – 2007 – 177 HP – 354,624 KM – MMA 11.990 KG HORSE TRANSPORT TRUCK
Kamion
2007
Belgija, Soumagne
Objavljeno: 1dan
3 000EUR
Dražba
- ≈ 22 602 HRK
- ≈ 3 486 USD
2007
Belgija, Soumagne
2024 IVECO X-WAY 460 TRUCK WITH MEC CONTAINER SYSTEM AND COPMA CRANE
Kamion
2024
Belgija, Herentals
Objavljeno: 1dan
25 000EUR
Dražba
- ≈ 188 352 HRK
- ≈ 29 058 USD
2024
Belgija, Herentals
2004 MERCEDES-BENZ ATEGO TOW TRUCK
Kamion
2004
Belgija, Maaseik
Objavljeno: 1dan
1 000EUR
Dražba
- ≈ 7 534 HRK
- ≈ 1 162 USD
2004
Belgija, Maaseik
2016 DAF CF 440 TRUCK
Kamion
2016
Belgija, Hechtel-Eksel
Objavljeno: 1dan
4 500EUR
Dražba
- ≈ 33 903 HRK
- ≈ 5 230 USD
2016
Belgija, Hechtel-Eksel
2007 MAN TGL T 884 F TRUCK
Kamion
2007
Belgija, Maaseik
Objavljeno: 1dan
2 500EUR
Dražba
- ≈ 18 835 HRK
- ≈ 2 905 USD
2007
Belgija, Maaseik
2006 MAN TGL TRUCK
Kamion
2006
Belgija, Maaseik
Objavljeno: 1dan
1 000EUR
Dražba
- ≈ 7 534 HRK
- ≈ 1 162 USD
2006
Belgija, Maaseik
Budite informirani: pretplatite se na nove oglasePrimajte najnovije oglase prilagođene vašim željama
Rabljeni i novi Kamioni iz Belgija: pregled tržišta
Vodeći proizvođači
DAF, IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, VOLVO
Tehničke specifikacije
| Izlazna snaga, KS | 129–390 |
| Cijena, EUR | 1–25 000 |
| Godina | 1993–2020 |
| Kilometraža u km | 72 394–933 652 |
T1 new listing page - Rabljeni i novi Kamioni iz Belgija


