Rabljeni i novi Građevinski strojevi Dražba, 2001 Godina, benzin
Nađeni rezultati pretraživanja: 0
Treba li više opcija filtriranja?
Nijedan oglas ne odgovara vašim kriterijima. Pokušajte prilagoditi svoje filtre.
Slične ponude





Pogledajte sve fotografije (6)
2001 Pinguely-Haulotte H23TPX 4WD Diesel Nacelle Telescopique Telescopic Boom Lift
Teleskopski krak
20011606 sati
Francuska, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 13sat
Dražba
20011606 sati
Francuska, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2001 Denka-Lift DL22N Electric (Inoperable) Telescopic Boom Lift
Teleskopski krak
20011320 sati
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 21sat
Dražba
20011320 sati
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2001 Ingersoll Rand PT240R 8 Wheel Pneumatic Roller
Pneumatski valjak
200121583 sati
Ujedinjeni Arapski Emirati, Jebel Ali Village
Objavljeno: 2dan
Dražba
200121583 sati
Ujedinjeni Arapski Emirati, Jebel Ali Village
Kontaktirajte prodavatelja
2001 ATLAS AR 85 SHOVEL
Utovarivač na kotačima
2001
Nizozemska
Objavljeno: 3dan
4 500EUR
Dražba
- ≈ 33 906 HRK
- ≈ 5 212 USD
2001
Nizozemska
2001 KOMATSU WA75-3 SHOVEL
Utovarivač na kotačima
2001
Nizozemska, Maarsbergen
Objavljeno: 3dan
2 500EUR
Dražba
- ≈ 18 836 HRK
- ≈ 2 896 USD
2001
Nizozemska, Maarsbergen
2001 VOLVO 261 MINI EXCAVATOR
Mini bager
2001
Nizozemska, Son
Objavljeno: 3dan
1 100EUR
Dražba
- ≈ 8 288 HRK
- ≈ 1 274 USD
2001
Nizozemska, Son





Pogledajte sve fotografije (23)
2 stk 2001 Howden APA 630/280-8-15 kW aksialvifter - 15 kW motor - 2880 o/min - skyvekraft 476 N - totalvekt 250 kg - nødtemperatur 250 grader i 1 time
Građevinska oprema
2001
Norveška, Stokke
Objavljeno: 3dan
Dražba
2001
Norveška, Stokke
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2001 JLG 400CRT 4x4 Diesel Scissor Lift
Škarasta podizna platforma
20015203 sati
Španija, Ocaña
Objavljeno: 4dan
Dražba
20015203 sati
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodavatelja

Huvudcentral El-Björn ZSF 63//3321-21
Građevinska oprema
2001
Švedska, Kågeröd
Objavljeno: 4dan
63EUR
Dražba
- ≈ 474 HRK
- ≈ 72 USD
2001
Švedska, Kågeröd
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (15)
Kramer Kramer-allrad 812-10
Bager na kotačima
20018517 satiNeto težina: 12800 kg97 KS
Litva, Vilnius
Objavljeno: 4dan
3 750EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 28 255 HRK
- ≈ 4 344 USD
20018517 satiNeto težina: 12800 kg97 KS
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Ahlmann AZ85
Utovarivač na kotačima
200113976 sati69 KS
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 5dan
6 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 45 208 HRK
- ≈ 6 950 USD
200113976 sati69 KS
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodavatelja
2001 VOLVO L70D WHEEL LOADER
Utovarivač na kotačima
2001
Nizozemska
Objavljeno: 5dan
5 200EUR
Dražba
- ≈ 39 180 HRK
- ≈ 6 023 USD
2001
Nizozemska
2001 UPRIGHT 101000-02 AERIAL PLATFORM
Podizna platforma
2001
Nizozemska
Objavljeno: 5dan
100EUR
Dražba
- ≈ 753 HRK
- ≈ 115 USD
2001
Nizozemska





Pogledajte sve fotografije (50)
Električni
JLG 4069LE Electric Scissor Lift / Elektrisk sakselift / Elektrische Scherenarbeitsbühne / Elektrisk saxlift
Podizna platforma
2001565 sati
Norveška, -
Objavljeno: 5dan
3 345EUR
Dražba
- ≈ 25 203 HRK
- ≈ 3 874 USD
2001565 sati
Norveška, -

Retrade AS
14
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Aichi SP10A-ISF60
Teleskopski krak
20017647 sati
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 5dan
4 500EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 33 906 HRK
- ≈ 5 212 USD
20017647 sati
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Aichi ISP60
Teleskopski krak
2001224 sati
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 5dan
5 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 37 673 HRK
- ≈ 5 792 USD
2001224 sati
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
JCB 426 HT
Utovarivač na kotačima
20013495 sati135 KS
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 5dan
7 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 52 743 HRK
- ≈ 8 109 USD
20013495 sati135 KS
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Fuchs MHL 320
Bager na kotačima
200117198 satiNeto težina: 19500 kg103 KS
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5dan
25 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 188 369 HRK
- ≈ 28 960 USD
200117198 satiNeto težina: 19500 kg103 KS
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja
2001 JLG 460SJ AERIAL PLATFORM
Podizna platforma
2001
Nizozemska, Budel
Objavljeno: 9dan
2 600EUR
Dražba
- ≈ 19 590 HRK
- ≈ 3 011 USD
2001
Nizozemska, Budel
HAULOTTE - 2001 - HA 12I - AERIAL PLATFORM
Podizna platforma
2001
Nizozemska
Objavljeno: 9dan
560EUR
Dražba
- ≈ 4 219 HRK
- ≈ 648 USD
2001
Nizozemska
Budite informirani: pretplatite se na nove oglasePrimajte najnovije oglase prilagođene vašim željama
T1 new listing page - Rabljeni i novi Građevinski strojevi

