Rabljeni i novi Građevinski strojevi VOLVO A35C Dražba, 1996 Godina
Nađeni rezultati pretraživanja: 0
Treba li više opcija filtriranja?
Nijedan oglas ne odgovara vašim kriterijima. Pokušajte prilagoditi svoje filtre.
Slične ponude





Pogledajte sve fotografije (5)
Volvo TD100
Generatorski set
1980
Nizozemska, Steenwijk
Objavljeno: 3sat
3 250EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 24 485 HRK
- ≈ 3 777 USD
1980
Nizozemska, Steenwijk
Kontaktirajte prodavatelja
Volvo ECR58
Bager gusjeničar
201235 KS
Švedska, As
Objavljeno: 9sat
44 861EUR
- ≈ 337 987 HRK
- ≈ 52 142 USD
201235 KS
Švedska, As
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (15)
VOLVO EC290blc CHINA BIGGEST FACTORY 3000 UNITS IN STOCK
Bager gusjeničar
2024200 km233 sati
Kina, Min Hang Qu
Objavljeno: 10sat
27 120EUR
- ≈ 204 324 HRK
- ≈ 31 522 USD
2024200 km233 sati
Kina, Min Hang Qu
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
Volvo L30GS Wheel Loader with Attachments (VIDEO)
Utovarivač na kotačima
2021
Švedska, Stugun
Objavljeno: 10sat Referentni broj 10784
53 600EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 403 827 HRK
- ≈ 62 300 USD
2021
Švedska, Stugun
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (15)
VOLVO EC210blc CHINA BIGGEST FACTORY 3000 UNITS IN STOCK
Bager gusjeničar
2024200 km299 sati
Kina, Min Hang Qu
Objavljeno: 11sat
22 384EUR
- ≈ 168 643 HRK
- ≈ 26 017 USD
2024200 km299 sati
Kina, Min Hang Qu
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (11)
Volvo EC 18 E
Mini bager
2023655 sati
Njemačka, Stockstadt am Main
Objavljeno: 15sat Referentni broj 9921023034
21 900EUR
- ≈ 164 996 HRK
- ≈ 25 454 USD
2023655 sati
Njemačka, Stockstadt am Main
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo EC 250 ENL
Bager gusjeničar
20198410 sati
Njemačka, Baienfurt
Objavljeno: 15sat Referentni broj 9920519094
69 000EUR
- ≈ 519 852 HRK
- ≈ 80 200 USD
20198410 sati
Njemačka, Baienfurt
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (9)
Volvo EC 18 E
Mini bager
2023635 sati
Njemačka, Stockstadt am Main
Objavljeno: 15sat Referentni broj 9921023035
21 900EUR
- ≈ 164 996 HRK
- ≈ 25 454 USD
2023635 sati
Njemačka, Stockstadt am Main
Kontaktirajte prodavatelja

Baklastare Volvo BM LM641
Utovarivač na kotačima
Švedska, Katrineholm
Objavljeno: 16sat
Dražba
Švedska, Katrineholm
Kontaktirajte prodavatelja

Grävmaskin Volvo EC140CLM förberedd för markberedning
Bager
2008
Švedska, Sala
Objavljeno: 16sat
8EUR
Dražba
- ≈ 60 HRK
- ≈ 9 USD
2008
Švedska, Sala
Kontaktirajte prodavatelja

Grävmaskin Volvo ECR58D med redskap
Bager
2019
Švedska, Hedemora
Objavljeno: 16sat
26EUR
Dražba
- ≈ 195 HRK
- ≈ 30 USD
2019
Švedska, Hedemora
Kontaktirajte prodavatelja

Dumper Volvo BM A25C 6X6
Istovarivač
1995
Švedska, Nynäshamn
Objavljeno: 16sat
Dražba
1995
Švedska, Nynäshamn
Kontaktirajte prodavatelja

Grävmaskin Volvo EC250EL
Bager
2018
Švedska, Bollnäs
Objavljeno: 16sat
53EUR
Dražba
- ≈ 399 HRK
- ≈ 61 USD
2018
Švedska, Bollnäs
Kontaktirajte prodavatelja

Hjullastare Volvo L25B-P
Utovarivač na kotačima
2006
Švedska
Objavljeno: 16sat
8EUR
Dražba
- ≈ 60 HRK
- ≈ 9 USD
2006
Švedska
Kontaktirajte prodavatelja

Grävmaskin Volvo ECR88D
Bager
2020
Švedska, Karlstad
Objavljeno: 16sat
8 993EUR
Dražba
- ≈ 67 754 HRK
- ≈ 10 452 USD
2020
Švedska, Karlstad
Kontaktirajte prodavatelja

Grävmaskin Volvo EC140CL med grävskopa och planeringskopa S60
Bager
2008
Švedska, Hässleholm
Objavljeno: 16sat
9 083EUR
Dražba
- ≈ 68 432 HRK
- ≈ 10 557 USD
2008
Švedska, Hässleholm
Kontaktirajte prodavatelja

Grävmaskin Volvo EC140ELM med 4 skopor
Bager
2017
Švedska
Objavljeno: 16sat
8EUR
Dražba
- ≈ 60 HRK
- ≈ 9 USD
2017
Švedska
Kontaktirajte prodavatelja

Hjullastare Volvo L60F
Utovarivač na kotačima
2007
Švedska, Katrineholm
Objavljeno: 16sat
26EUR
Dražba
- ≈ 195 HRK
- ≈ 30 USD
2007
Švedska, Katrineholm
Kontaktirajte prodavatelja

Hjullastare Volvo L 50 D
Utovarivač na kotačima
2003
Švedska, Dorotea
Objavljeno: 16sat
13 580EUR
Dražba
- ≈ 102 313 HRK
- ≈ 15 784 USD
2003
Švedska, Dorotea
Kontaktirajte prodavatelja

Hjullastare Volvo L120E
Utovarivač na kotačima
2006
Švedska, Nynäshamn
Objavljeno: 16sat
17EUR
Dražba
- ≈ 128 HRK
- ≈ 19 USD
2006
Švedska, Nynäshamn
Kontaktirajte prodavatelja
Budite informirani: pretplatite se na nove oglasePrimajte najnovije oglase prilagođene vašim željama
T1 new listing page - Rabljeni i novi Građevinski strojevi VOLVO A35C