Rabljeni i novi Valjci WACKER iz Francuska Dražba
Nađeni rezultati pretraživanja: 0
Treba li više opcija filtriranja?
Nijedan oglas ne odgovara vašim kriterijima. Pokušajte prilagoditi svoje filtre.
Slične ponude





Pogledajte sve fotografije (10)
Wacker Neuson DPU 100-70 Les 750kg Plate Compactor
Vibro ploča
201217 KS
Ujedinjeno Kraljevstvo
Objavljeno: 3sat Referentni broj 103269
2 857EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 21 525 HRK
- ≈ 3 318 USD
201217 KS
Ujedinjeno Kraljevstvo
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (12)
Wacker Neuson Diesel vibroplater
Valjak
1900
Norveška, Stavanger
Objavljeno: 4sat
Dražba
1900
Norveška, Stavanger
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (7)
Wacker Neuson Bs60-4 stamper/hoppetusse
Valjak
2015
Norveška, Stavanger
Objavljeno: 4sat
Dražba
2015
Norveška, Stavanger
Kontaktirajte prodavatelja

Stamp Wacker Neuson BS50-2
Nabijač
2015
Švedska, Tierp
Objavljeno: 11sat
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2015
Švedska, Tierp
Kontaktirajte prodavatelja

Vibrostamp Wacker Neuson BS60-2
Nabijač
2015
Švedska, Borlänge
Objavljeno: 11sat
Dražba
2015
Švedska, Borlänge
Kontaktirajte prodavatelja

Markvibrator Wacker Neuson DPU 6555He
Nabijač
2016
Švedska, Kågeröd
Objavljeno: 11sat
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2016
Švedska, Kågeröd
Kontaktirajte prodavatelja

Markvibrator Wacker Neuson DPU 6555Hech
Nabijač
2019
Švedska, Borlänge
Objavljeno: 11sat
27EUR
Dražba
- ≈ 203 HRK
- ≈ 31 USD
2019
Švedska, Borlänge
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (5)
2018 Wacker Neuson BS50-4As Jumping Jack Tamper
Nabijač
2018
Španija, Ocaña
Objavljeno: 16sat
Dražba
2018
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2018 Wacker DPU5545HE Vibratory Plate Compactor
Vibro ploča
2018
Španija, Ocaña
Objavljeno: 17sat
Dražba
2018
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2017 Wacker Neuson VP 1135 AW Vibratory Plate Compactor
Vibro ploča
2017
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2017
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (5)
2018 Wacker Neuson RD7Ye Walk Behind Roller
Mini valjak
2018
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2018
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2020 Wacker Neuson BS50-4As Jumping Jack Tamper
Nabijač
2020
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2020
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2014 Wacker Neuson BS604AS Jumping Jack Tamper
Nabijač
2014
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2014
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2018 Wacker Neuson BS50-4As Jumping Jack Tamper
Nabijač
2018
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2018
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2018 Wacker Neuson BS50-4As Jumping Jack Tamper
Nabijač
2018
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2018
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (5)
2018 Wacker Neuson BS50-4As Jumping Jack Tamper
Nabijač
2018
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2018
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (5)
2018 Wacker Neuson RD7Ye Walk Behind Roller
Mini valjak
2018
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2018
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodavatelja

Markvibrator Wacker Neuson DPU6555Heh
Nabijač
2016
Švedska, Hammarö
Objavljeno: 1dan
521EUR
Dražba
- ≈ 3 925 HRK
- ≈ 605 USD
2016
Švedska, Hammarö
Kontaktirajte prodavatelja

Markvibrator Wacker Neuson DPU 6555Heh
Nabijač
2016
Švedska, Växjö
Objavljeno: 1dan
440EUR
Dražba
- ≈ 3 315 HRK
- ≈ 511 USD
2016
Švedska, Växjö
Kontaktirajte prodavatelja

Markvibrator Wacker Neuson DPU 5045H
Nabijač
2007
Švedska
Objavljeno: 1dan
63EUR
Dražba
- ≈ 474 HRK
- ≈ 73 USD
2007
Švedska
Kontaktirajte prodavatelja
Budite informirani: pretplatite se na nove oglasePrimajte najnovije oglase prilagođene vašim željama
T1 new listing page - Rabljeni i novi Valjci WACKER iz Francuska