Rabljeni i novi Valjci WACKER Dražba
Nađeni rezultati pretraživanja: 73
na leasing
20
Treba li više opcija filtriranja?





Pogledajte sve fotografije (6)
2018 Wacker Neuson DPU4545Hech Plaque Vibrante (Inoperable) Vibratory Plate Compactor
Vibro ploča
2018
Francuska, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 3sat
Dražba
2018
Francuska, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2008 Wacker Neuson RT Compacteur De Tranchee Pied De ... Trench Compactor
Mini valjak
2008
Francuska, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 3sat
Dražba
2008
Francuska, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodavatelja

Markvibrator Wacker Neuson DPU6555Heh
Nabijač
2016
Švedska, Hammarö
Objavljeno: 6sat
521EUR
Dražba
- ≈ 3 925 HRK
- ≈ 603 USD
2016
Švedska, Hammarö
Kontaktirajte prodavatelja

Markvibrator Wacker Neuson DPU 6555Heh
Nabijač
2016
Švedska, Växjö
Objavljeno: 6sat
404EUR
Dražba
- ≈ 3 044 HRK
- ≈ 467 USD
2016
Švedska, Växjö
Kontaktirajte prodavatelja
OGLASI


Excavators, Wheel Loaders & Cranes — Buy with Confidence Thanks to a MEVAS Inspection
25+ Countries • 60-Point Inspection • 80+ Photos • No Commissions

Markvibrator Wacker Neuson DPU 5045H
Nabijač
2007
Švedska
Objavljeno: 6sat
45EUR
Dražba
- ≈ 339 HRK
- ≈ 52 USD
2007
Švedska
Kontaktirajte prodavatelja

Markvibrator Wacker Neuson DPU6555Heh
Nabijač
2016
Švedska, Kågeröd
Objavljeno: 6sat
332EUR
Dražba
- ≈ 2 501 HRK
- ≈ 384 USD
2016
Švedska, Kågeröd
Kontaktirajte prodavatelja

Markvibrator Wacker Neuson DPU6555 Hech
Nabijač
2018
Švedska, Hammarö
Objavljeno: 6sat
18EUR
Dražba
- ≈ 135 HRK
- ≈ 20 USD
2018
Švedska, Hammarö
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
2019 Wacker Neuson BS50-4 Jumping Jack Tamper
Nabijač
201949 sati
Ujedinjeno Kraljevstvo, Derby
Objavljeno: 11sat
Dražba
201949 sati
Ujedinjeno Kraljevstvo, Derby
Kontaktirajte prodavatelja
OGLASI


Buying used machinery? Have it inspected before you buy! MEVAS — your independent expert since 2006
More peace of mind when buying machinery — with an independent on-site inspection





Pogledajte sve fotografije (6)
Wacker Neuson BS60-2I Jumping Jack Tamper
Nabijač
176 sati
Ujedinjeno Kraljevstvo, Derby
Objavljeno: 11sat
Dražba
176 sati
Ujedinjeno Kraljevstvo, Derby
Kontaktirajte prodavatelja

Markvibrator Wacker Neuson Wp1030A
Nabijač
2015
Švedska, Kågeröd
Objavljeno: 3dan
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2015
Švedska, Kågeröd
Kontaktirajte prodavatelja

Markvibrator Wacker Neuson DPU 3050He
Nabijač
2019
Švedska, Falkenberg
Objavljeno: 3dan
431EUR
Dražba
- ≈ 3 247 HRK
- ≈ 499 USD
2019
Švedska, Falkenberg
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (7)
2017 Wacker Neuson DPU5545Heh vibroplate/komprimeringsmaskin
Valjak
2017
Norveška, Hafrsfjord
Objavljeno: 4dan
Dražba
2017
Norveška, Hafrsfjord
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (14)
2007 Wacker RT grøftevals
Valjak
2007
Norveška, Hafrsfjord
Objavljeno: 4dan
Dražba
2007
Norveška, Hafrsfjord
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (8)
Wacker Neuson Vibroplate DPU 6555 He
Vibro ploča
2012
Danska, Albertslund
Objavljeno: 4dan
Dražba
2012
Danska, Albertslund





Pogledajte sve fotografije (10)
2020 Wacker Neuson VP1340AW
Vibro ploča
2020
Njemačka, Dormagen
Objavljeno: 4danReferentni broj 200314108
Dražba
2020
Njemačka, Dormagen
Kontaktirajte prodavatelja

Markvibrator Wacker Neuson DPU 4545He
Nabijač
2011
Švedska, Hultsfred
Objavljeno: 4dan
898EUR
Dražba
- ≈ 6 766 HRK
- ≈ 1 040 USD
2011
Švedska, Hultsfred
Kontaktirajte prodavatelja
OGLASI
Post your ads and let buyers choose you!
4 million buyers per month search for vehicles and machinery on Truck1.

Markvibrator Wacker Neuson DPU6555Heh
Nabijač
2016
Švedska, Kågeröd
Objavljeno: 4dan
1 841EUR
Dražba
- ≈ 13 872 HRK
- ≈ 2 132 USD
2016
Švedska, Kågeröd
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (9)
WACKER NEUSON DPU100-70LES
Vibro ploča
2014Neto težina: 768 kg17 KS
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5dan
3 100EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 23 359 HRK
- ≈ 3 590 USD
2014Neto težina: 768 kg17 KS
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (17)
Wacker
Vibro ploča
12 KS
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 5dan
1 000EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 7 535 HRK
- ≈ 1 158 USD
12 KS
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodavatelja

Markvibrator Wacker Neuson DPU 6555HE
Nabijač
2016
Švedska, Kågeröd
Objavljeno: 5dan
1 392EUR
Dražba
- ≈ 10 489 HRK
- ≈ 1 612 USD
2016
Švedska, Kågeröd
Kontaktirajte prodavatelja
Budite informirani: pretplatite se na nove oglasePrimajte najnovije oglase prilagođene vašim željama
Rabljeni i novi Valjci WACKER: pregled tržišta
T1 new listing page - Rabljeni i novi Valjci WACKER







