Prodaja Mobilna drobilica Rubble Master RM60 iz Rumunjska, 62500 EUR - Truck1 ID: 8948815
Pronađi RUBBLE MASTERIdi na oglase za RUBBLE MASTER
Arhivirani oglas

Ovaj oglas uklonjen je iz naše baze podataka. Ipak, možete poslati obrazac "Traženo vozilo": Rubble Master RM60

Predajte oglas "Tražim …"
Otvorite katalog
Oglas Mobilna drobilica Rubble Master RM60 više nije dostupan, ali pronašli smo slične ponude (11)
Slične ponude:
Rubble Master RM60 - Mobilna drobilica: slika  Rubble Master RM60 - Mobilna drobilica

Rubble Master RM60

Mobilna drobilica
2003
Rumunjska, Tarcea

62 500EUR

  • ≈ 470 931 HRK
  • ≈ 72 841 USD
2003
Rumunjska, Tarcea
Kontaktirajte prodavatelja
Rubble Master RM 60 crusher vergruizer roterend rotor haakarm - Mobilna drobilica: slika Rubble Master RM 60 crusher vergruizer roterend rotor haakarm - Mobilna drobilica
Rubble Master RM 60 crusher vergruizer roterend rotor haakarm - Mobilna drobilica: slika Rubble Master RM 60 crusher vergruizer roterend rotor haakarm - Mobilna drobilica
Rubble Master RM 60 crusher vergruizer roterend rotor haakarm - Mobilna drobilica: slika Rubble Master RM 60 crusher vergruizer roterend rotor haakarm - Mobilna drobilica
Rubble Master RM 60 crusher vergruizer roterend rotor haakarm - Mobilna drobilica: slika Rubble Master RM 60 crusher vergruizer roterend rotor haakarm - Mobilna drobilica
Rubble Master RM 60 crusher vergruizer roterend rotor haakarm - Mobilna drobilica: slika Rubble Master RM 60 crusher vergruizer roterend rotor haakarm - Mobilna drobilica
Pogledajte sve fotografije (20)

Rubble Master RM 60 crusher vergruizer roterend rotor haakarm

Mobilna drobilica
20003398 satiNeto težina: 11500 kg
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 8dan

42 500EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 320 233 HRK
  • ≈ 49 532 USD
20003398 satiNeto težina: 11500 kg
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodavatelja
Rubble Master RM 120X - Mobilna drobilica: slika  Rubble Master RM 120X - Mobilna drobilica
Rubble Master RM 120X - Mobilna drobilica: slika  Rubble Master RM 120X - Mobilna drobilica
Rubble Master RM 120X - Mobilna drobilica: slika  Rubble Master RM 120X - Mobilna drobilica
Rubble Master RM 120X - Mobilna drobilica: slika  Rubble Master RM 120X - Mobilna drobilica
Rubble Master RM 120X - Mobilna drobilica: slika  Rubble Master RM 120X - Mobilna drobilica
Pogledajte sve fotografije (45)

Rubble Master RM 120X

Mobilna drobilica
20215483 sati
Poljska, Oleśnica
Upitajte za cijenu
20215483 sati
Poljska, Oleśnica
Kontaktirajte prodavatelja
Rubble Master RM 80 - Mobilna drobilica: slika  Rubble Master RM 80 - Mobilna drobilica
Rubble Master RM 80 - Mobilna drobilica: slika  Rubble Master RM 80 - Mobilna drobilica
Rubble Master RM 80 - Mobilna drobilica: slika  Rubble Master RM 80 - Mobilna drobilica
Rubble Master RM 80 - Mobilna drobilica: slika  Rubble Master RM 80 - Mobilna drobilica
Rubble Master RM 80 - Mobilna drobilica: slika  Rubble Master RM 80 - Mobilna drobilica
Pogledajte sve fotografije (43)

Rubble Master RM 80

Mobilna drobilica
20085179 sati
Poljska, Oleśnica
Objavljeno: 1mjes.
Upitajte za cijenu
20085179 sati
Poljska, Oleśnica
Kontaktirajte prodavatelja
Rubble Master RM120GO - Mobilna drobilica: slika Rubble Master RM120GO - Mobilna drobilica
Rubble Master RM120GO - Mobilna drobilica: slika Rubble Master RM120GO - Mobilna drobilica

Rubble Master RM120GO

Mobilna drobilica
2018
Kina, Kangqiao
Objavljeno: 2god.
Upitajte za cijenu
2018
Kina, Kangqiao
Kontaktirajte prodavatelja
Rubble Master RM100GO! - Drobilica: slika Rubble Master RM100GO! - Drobilica
Rubble Master RM100GO! - Drobilica: slika Rubble Master RM100GO! - Drobilica
Rubble Master RM100GO! - Drobilica: slika Rubble Master RM100GO! - Drobilica
Rubble Master RM100GO! - Drobilica: slika Rubble Master RM100GO! - Drobilica
Rubble Master RM100GO! - Drobilica: slika Rubble Master RM100GO! - Drobilica
Pogledajte sve fotografije (11)

Rubble Master RM100GO!

Drobilica
20153810 satiNeto težina: 29000 kg
Francuska, Neuville-Saint-Amand
Objavljeno: 1mjes. Referentni broj 1203561

229 900EUR

  • ≈ 1 732 273 HRK
  • ≈ 267 939 USD
20153810 satiNeto težina: 29000 kg
Francuska, Neuville-Saint-Amand
Kontaktirajte prodavatelja
Rubble Master RM120GO! - Drobilica: slika Rubble Master RM120GO! - Drobilica
Rubble Master RM120GO! - Drobilica: slika Rubble Master RM120GO! - Drobilica
Rubble Master RM120GO! - Drobilica: slika Rubble Master RM120GO! - Drobilica
Rubble Master RM120GO! - Drobilica: slika Rubble Master RM120GO! - Drobilica
Rubble Master RM120GO! - Drobilica: slika Rubble Master RM120GO! - Drobilica
Pogledajte sve fotografije (11)

Rubble Master RM120GO!

Drobilica
20174478 satiNeto težina: 35000 kg
Francuska, Neuville-Saint-Amand
Objavljeno: 1mjes. Referentni broj 1203560

249 900EUR

  • ≈ 1 882 971 HRK
  • ≈ 291 248 USD
20174478 satiNeto težina: 35000 kg
Francuska, Neuville-Saint-Amand
Kontaktirajte prodavatelja
Rubble Master RM120GO! - Drobilica: slika  Rubble Master RM120GO! - Drobilica
Rubble Master RM120GO! - Drobilica: slika  Rubble Master RM120GO! - Drobilica
Rubble Master RM120GO! - Drobilica: slika  Rubble Master RM120GO! - Drobilica
Rubble Master RM120GO! - Drobilica: slika  Rubble Master RM120GO! - Drobilica
Rubble Master RM120GO! - Drobilica: slika  Rubble Master RM120GO! - Drobilica
Pogledajte sve fotografije (50)

Rubble Master RM120GO!

Drobilica
202033 sati
Ujedinjeni Arapski Emirati, Mena Jabal Ali
Objavljeno: 13danReferentni broj RM120GO!-01.078

438 051EUR

Dražba
  • ≈ 3 300 670 HRK
  • ≈ 510 530 USD
202033 sati
Ujedinjeni Arapski Emirati, Mena Jabal Ali
Kontaktirajte prodavatelja
Rubble Master 120GO - Drobilica: slika  Rubble Master 120GO - Drobilica
Rubble Master 120GO - Drobilica: slika  Rubble Master 120GO - Drobilica
Rubble Master 120GO - Drobilica: slika  Rubble Master 120GO - Drobilica
Rubble Master 120GO - Drobilica: slika  Rubble Master 120GO - Drobilica

Rubble Master 120GO

Drobilica
2020
Izrael, Yeroham
Objavljeno: 22dan
Upitajte za cijenu
2020
Izrael, Yeroham
Kontaktirajte prodavatelja
Rubble Crusher RC150 V - Drobilica: slika Rubble Crusher RC150 V - Drobilica
Rubble Crusher RC150 V - Drobilica: slika Rubble Crusher RC150 V - Drobilica
Rubble Crusher RC150 V - Drobilica: slika Rubble Crusher RC150 V - Drobilica
Rubble Crusher RC150 V - Drobilica: slika Rubble Crusher RC150 V - Drobilica
Rubble Crusher RC150 V - Drobilica: slika Rubble Crusher RC150 V - Drobilica
Pogledajte sve fotografije (20)

Rubble Crusher RC150 V

Drobilica
2021404 sati
Nizozemska, Veghel
Objavljeno: 27danReferentni broj 70331569

48 500EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 365 442 HRK
  • ≈ 56 524 USD
2021404 sati
Nizozemska, Veghel
Kontaktirajte prodavatelja
2003 Metso LT1415 - Drobilica: slika  2003 Metso LT1415 - Drobilica
2003 Metso LT1415 - Drobilica: slika  2003 Metso LT1415 - Drobilica
2003 Metso LT1415 - Drobilica: slika  2003 Metso LT1415 - Drobilica
2003 Metso LT1415 - Drobilica: slika  2003 Metso LT1415 - Drobilica
2003 Metso LT1415 - Drobilica: slika  2003 Metso LT1415 - Drobilica
Pogledajte sve fotografije (6)

2003 Metso LT1415

Drobilica
2003
Irska, Birr
Objavljeno: 7danReferentni broj 1314341
Upitajte za cijenu
2003
Irska, Birr
Kontaktirajte prodavatelja

Mobilna drobilica Rubble Master RM60

Pogledaj slične
Hmm, izgleda da je stavka prodana
Mobilna drobilica Rubble Master RM60: slika Mobilna drobilica Rubble Master RM60

Pronađite nove ponude u katalogu

Otvorite katalog
zoom in
Mobilna drobilica Rubble Master RM60: slika Mobilna drobilica Rubble Master RM60
See what's in stock now
PRODANO

62 500EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 470 931 HRK
  • ≈ 72 841 USD

1 Rujan 2024

Ovaj oglas pohranjen je u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cijena). Na stranici nema zastarjelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći u nastavku.

Robna marka

Godina proizvodnje

Lokacija

Rumunjska, Tarcea, Bihor

Ova ponuda je samo informativne prirode. Molimo potvrdite pojedinosti izravno kod prodavača.

PRODANO

62 500EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 470 931 HRK
  • ≈ 72 841 USD

1 Rujan 2024

Ova ponuda je samo informativne prirode. Molimo potvrdite pojedinosti izravno kod prodavača.

Korištenjem ove web-stranice pristajete na upotrebu kolačića i obradu svojih osobnih podataka. Saznajte više
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - LORGER