Prodaja Mini bager Hitachi ZX70-5G iz Njemačka - Truck1 ID: 7636623
Pronađi HITACHIIdi na oglase za HITACHI
Arhivirani oglas

Ovaj oglas uklonjen je iz naše baze podataka. Ipak, možete poslati obrazac "Traženo vozilo": Hitachi ZX70-5G

Predajte oglas "Tražim …"
Otvorite katalog
Oglas Mini bager Hitachi ZX70-5G više nije dostupan, ali pronašli smo slične ponude (10)
Slične ponude:
Hitachi ZX70-5G - Mini bager: slika Hitachi ZX70-5G - Mini bager
Hitachi ZX70-5G - Mini bager: slika Hitachi ZX70-5G - Mini bager
Hitachi ZX70-5G - Mini bager: slika Hitachi ZX70-5G - Mini bager
Hitachi ZX70-5G - Mini bager: slika Hitachi ZX70-5G - Mini bager
Hitachi ZX70-5G - Mini bager: slika Hitachi ZX70-5G - Mini bager
Pogledajte sve fotografije (13)

Hitachi ZX70-5G

Mini bager
2024586 sati576 KS
Kina, Songjiang District
Objavljeno: 7dan

12 697EUR

  • ≈ 95 669 HRK
  • ≈ 14 500 USD
2024586 sati576 KS
Kina, Songjiang District
HITACHI ZX70 Hot sale! Used  mini excavator Secondhand Hitachi ZX 70, Hitachi Zx70-6 Zx70-5A Zx70-5g Zx70-3 Excavator, Mini Excavator Hitachi in Good Condition on Sale - Mini bager: slika HITACHI ZX70 Hot sale! Used  mini excavator Secondhand Hitachi ZX 70, Hitachi Zx70-6 Zx70-5A Zx70-5g Zx70-3 Excavator, Mini Excavator Hitachi in Good Condition on Sale - Mini bager
HITACHI ZX70 Hot sale! Used  mini excavator Secondhand Hitachi ZX 70, Hitachi Zx70-6 Zx70-5A Zx70-5g Zx70-3 Excavator, Mini Excavator Hitachi in Good Condition on Sale - Mini bager: slika HITACHI ZX70 Hot sale! Used  mini excavator Secondhand Hitachi ZX 70, Hitachi Zx70-6 Zx70-5A Zx70-5g Zx70-3 Excavator, Mini Excavator Hitachi in Good Condition on Sale - Mini bager
HITACHI ZX70 Hot sale! Used  mini excavator Secondhand Hitachi ZX 70, Hitachi Zx70-6 Zx70-5A Zx70-5g Zx70-3 Excavator, Mini Excavator Hitachi in Good Condition on Sale - Mini bager: slika HITACHI ZX70 Hot sale! Used  mini excavator Secondhand Hitachi ZX 70, Hitachi Zx70-6 Zx70-5A Zx70-5g Zx70-3 Excavator, Mini Excavator Hitachi in Good Condition on Sale - Mini bager
HITACHI ZX70 Hot sale! Used  mini excavator Secondhand Hitachi ZX 70, Hitachi Zx70-6 Zx70-5A Zx70-5g Zx70-3 Excavator, Mini Excavator Hitachi in Good Condition on Sale - Mini bager: slika HITACHI ZX70 Hot sale! Used  mini excavator Secondhand Hitachi ZX 70, Hitachi Zx70-6 Zx70-5A Zx70-5g Zx70-3 Excavator, Mini Excavator Hitachi in Good Condition on Sale - Mini bager
HITACHI ZX70 Hot sale! Used  mini excavator Secondhand Hitachi ZX 70, Hitachi Zx70-6 Zx70-5A Zx70-5g Zx70-3 Excavator, Mini Excavator Hitachi in Good Condition on Sale - Mini bager: slika HITACHI ZX70 Hot sale! Used  mini excavator Secondhand Hitachi ZX 70, Hitachi Zx70-6 Zx70-5A Zx70-5g Zx70-3 Excavator, Mini Excavator Hitachi in Good Condition on Sale - Mini bager
Pogledajte sve fotografije (13)

13 660EUR

  • ≈ 102 925 HRK
  • ≈ 15 599 USD
2024384 sati138 KS
Kina, Shu Shan Qu
Kontaktirajte prodavatelja
Hitachi ZX70-5A - Mini bager: slika Hitachi ZX70-5A - Mini bager
Hitachi ZX70-5A - Mini bager: slika Hitachi ZX70-5A - Mini bager
Hitachi ZX70-5A - Mini bager: slika Hitachi ZX70-5A - Mini bager
Hitachi ZX70-5A - Mini bager: slika Hitachi ZX70-5A - Mini bager
Hitachi ZX70-5A - Mini bager: slika Hitachi ZX70-5A - Mini bager
Pogledajte sve fotografije (16)

Hitachi ZX70-5A

Mini bager
2025350 sati551 KS
Kina, Hefei
Objavljeno: 1mjes.

15 636EUR

  • ≈ 117 813 HRK
  • ≈ 17 856 USD
2025350 sati551 KS
Kina, Hefei
Kontaktirajte prodavatelja
Hitachi ZX70-5A - Mini bager: slika Hitachi ZX70-5A - Mini bager
Hitachi ZX70-5A - Mini bager: slika Hitachi ZX70-5A - Mini bager
Hitachi ZX70-5A - Mini bager: slika Hitachi ZX70-5A - Mini bager
Hitachi ZX70-5A - Mini bager: slika Hitachi ZX70-5A - Mini bager
Hitachi ZX70-5A - Mini bager: slika Hitachi ZX70-5A - Mini bager
Pogledajte sve fotografije (18)

Hitachi ZX70-5A

Mini bager
20241000 sati577 KS
Kina, Hefei
Objavljeno: 1mjes.

13 739EUR

  • ≈ 103 520 HRK
  • ≈ 15 690 USD
20241000 sati577 KS
Kina, Hefei
Kontaktirajte prodavatelja
Hitachi ZX70 - Mini bager: slika Hitachi ZX70 - Mini bager
Hitachi ZX70 - Mini bager: slika Hitachi ZX70 - Mini bager
Hitachi ZX70 - Mini bager: slika Hitachi ZX70 - Mini bager
Hitachi ZX70 - Mini bager: slika Hitachi ZX70 - Mini bager
Hitachi ZX70 - Mini bager: slika Hitachi ZX70 - Mini bager
Pogledajte sve fotografije (6)

Hitachi ZX70

Mini bager
Neto težina: 6700 kg57 KS
Kina, Meiyuan Xincun

15 763EUR

  • ≈ 118 770 HRK
  • ≈ 18 001 USD
Neto težina: 6700 kg57 KS
Kina, Meiyuan Xincun
Kontaktirajte prodavatelja
Hitachi ZX70 - Mini bager: slika Hitachi ZX70 - Mini bager
Hitachi ZX70 - Mini bager: slika Hitachi ZX70 - Mini bager
Hitachi ZX70 - Mini bager: slika Hitachi ZX70 - Mini bager
Hitachi ZX70 - Mini bager: slika Hitachi ZX70 - Mini bager
Hitachi ZX70 - Mini bager: slika Hitachi ZX70 - Mini bager
Pogledajte sve fotografije (6)

Hitachi ZX70

Mini bager
Neto težina: 6700 kg57 KS
Kina, Meiyuan Xincun

14 330EUR

  • ≈ 107 973 HRK
  • ≈ 16 365 USD
Neto težina: 6700 kg57 KS
Kina, Meiyuan Xincun
Kontaktirajte prodavatelja
HITACHI ZX70 - Mini bager: slika HITACHI ZX70 - Mini bager
HITACHI ZX70 - Mini bager: slika HITACHI ZX70 - Mini bager
HITACHI ZX70 - Mini bager: slika HITACHI ZX70 - Mini bager
HITACHI ZX70 - Mini bager: slika HITACHI ZX70 - Mini bager
HITACHI ZX70 - Mini bager: slika HITACHI ZX70 - Mini bager
Pogledajte sve fotografije (5)

HITACHI ZX70

Mini bager
54 KS
Kina, Shanghai
Objavljeno: 20dan
Upitajte za cijenu
54 KS
Kina, Shanghai
Kontaktirajte prodavatelja
HITACHI zx70 - Mini bager: slika HITACHI zx70 - Mini bager
HITACHI zx70 - Mini bager: slika HITACHI zx70 - Mini bager
HITACHI zx70 - Mini bager: slika HITACHI zx70 - Mini bager
HITACHI zx70 - Mini bager: slika HITACHI zx70 - Mini bager
HITACHI zx70 - Mini bager: slika HITACHI zx70 - Mini bager
Pogledajte sve fotografije (9)

HITACHI zx70

Mini bager
508 satiNeto težina: 7000 kg60 KS
Kina, Jin Shan Qu
Objavljeno: 2mjes. Referentni broj judy

12 697EUR

  • ≈ 95 669 HRK
  • ≈ 14 500 USD
508 satiNeto težina: 7000 kg60 KS
Kina, Jin Shan Qu
Kontaktirajte prodavatelja
Hitachi ZX70 ZX 60 ZX 70 ZX120 - Mini bager: slika Hitachi ZX70 ZX 60 ZX 70 ZX120 - Mini bager
Hitachi ZX70 ZX 60 ZX 70 ZX120 - Mini bager: slika Hitachi ZX70 ZX 60 ZX 70 ZX120 - Mini bager
Hitachi ZX70 ZX 60 ZX 70 ZX120 - Mini bager: slika Hitachi ZX70 ZX 60 ZX 70 ZX120 - Mini bager
Hitachi ZX70 ZX 60 ZX 70 ZX120 - Mini bager: slika Hitachi ZX70 ZX 60 ZX 70 ZX120 - Mini bager
Hitachi ZX70 ZX 60 ZX 70 ZX120 - Mini bager: slika Hitachi ZX70 ZX 60 ZX 70 ZX120 - Mini bager
Pogledajte sve fotografije (10)

Hitachi ZX70 ZX 60 ZX 70 ZX120

Mini bager
2025261 satiNeto težina: 7000 kg56 KS
Kina, Min Hang Qu
Objavljeno: 29dan

9 632EUR

  • ≈ 72 575 HRK
  • ≈ 10 999 USD
2025261 satiNeto težina: 7000 kg56 KS
Kina, Min Hang Qu
Kontaktirajte prodavatelja
HITACHI ZX70 - Mini bager: slika HITACHI ZX70 - Mini bager
HITACHI ZX70 - Mini bager: slika HITACHI ZX70 - Mini bager
HITACHI ZX70 - Mini bager: slika HITACHI ZX70 - Mini bager

HITACHI ZX70

Mini bager
2018
Kina, Min Hang Qu
Upitajte za cijenu
2018
Kina, Min Hang Qu
Kontaktirajte prodavatelja

Mini bager Hitachi ZX70-5G

Pogledaj slične
Hmm, izgleda da je stavka prodana
Mini bager Hitachi ZX70-5G: slika Mini bager Hitachi ZX70-5G

Pronađite nove ponude u katalogu

Otvorite katalog
zoom in
Mini bager Hitachi ZX70-5G: slika Mini bager Hitachi ZX70-5G
See what's in stock now
Teški strojevi HITACHI
4.6
Recenzije: 2
PRODANO

The seller didn't indicate the price

Ovaj oglas pohranjen je u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cijena). Na stranici nema zastarjelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći u nastavku.

Robna marka

Referentni broj

200223130
VIN

HCMDEAJ0V00100115, HCMDEAJ0V00100115
Težina

7200 kg
Lokacija

Njemačka, 41542, Dormagen, Dormagen
Dodatna
dostupne jedinice

1

Ova ponuda je samo informativne prirode. Molimo potvrdite pojedinosti izravno kod prodavača.

Teški strojevi HITACHI
4.6
Recenzije: 2
PRODANO

The seller didn't indicate the price

Ova ponuda je samo informativne prirode. Molimo potvrdite pojedinosti izravno kod prodavača.

Klikom na bilo koji link ili predmet na ovoj internetskoj stranici, bezuvjetno se slažete i dajete nam ovlaštenje za obradu vaših osobnih podataka uključujući korištenje kolačića i drugih tehnologija praćenja. To se primjenjuje u svrhu poboljšanja i stvaranja vašeg personaliziranog iskustva na ovoj internetskoj stranici, našim drugim stranicama i stranicama oglašivača trećih strana koji surađuju s nama. Naše partner tvrtke mogu također pohranjivati kolačiće na vaš uređaj ili koristiti slične tehnologije u svrhu prikupljanja i obrade osobnih podataka. Saznajte više o tome na koji način postupamo s vašim privatnim podacima.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Euro Auctions GmbH