Rabljeni i novi Građevinski strojevi JCB iz Švedska Dražba, 2012 Godina
Nađeni rezultati pretraživanja: 0
Treba li više opcija filtriranja?
Nijedan oglas ne odgovara vašim kriterijima. Pokušajte prilagoditi svoje filtre.
Slične ponude

Kontaktirajte prodavatelja

Hjullastare JCB 456 EHT
Utovarivač na kotačima
2013
Švedska, Linköping
Objavljeno: 8sat
Dražba
2013
Švedska, Linköping
Kontaktirajte prodavatelja

Hjullastare JCB 407 SV
Utovarivač na kotačima
2020
Švedska, Stockholm
Objavljeno: 8sat
Dražba
2020
Švedska, Stockholm
Kontaktirajte prodavatelja

Grävmaskin JCB JS220LCT4
Bager
2014
Švedska, Strängnäs
Objavljeno: 1dan
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2014
Švedska, Strängnäs
Kontaktirajte prodavatelja

Grävlastare JCB 3CII
Rovokopač-utovarivač
Švedska, Strängnäs
Objavljeno: 1dan
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
Švedska, Strängnäs
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (45)
Hjullastare JCB 412S
Utovarivač na kotačima
20064669 sati113 KS
Švedska, Nacka Strand
Objavljeno: 1danReferentni broj O-000013305
Dražba
20064669 sati113 KS
Švedska, Nacka Strand
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (30)
Hjullastare - JCB 409, Nordic Edition Stage V, Med redskap
Utovarivač na kotačima
Švedska, Jönköping
Objavljeno: 3dan
Dražba
Švedska, Jönköping
Junora
4
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (30)
Grävmaskin JCB, JS 160L med tiltrotator
Bager gusjeničar
Švedska, Jönköping
Objavljeno: 3dan
Dražba
Švedska, Jönköping
Junora
4
Kontaktirajte prodavatelja
JCB JS220
Bager gusjeničar
2016129 KS
Švedska, Lilla Edet
Objavljeno: 5dan
58 299EUR
- ≈ 439 246 HRK
- ≈ 67 584 USD
2016129 KS
Švedska, Lilla Edet
Kontaktirajte prodavatelja

Hjullastare JCB 426 HT
Utovarivač na kotačima
1996
Švedska, Hammarö
Objavljeno: 6dan
4 570EUR
Dražba
- ≈ 34 432 HRK
- ≈ 5 297 USD
1996
Švedska, Hammarö
Kontaktirajte prodavatelja
JCB 403
Utovarivač na kotačima
201826 KS
Švedska, Hoeoer
Objavljeno: 2mjes.
28 656EUR
- ≈ 215 904 HRK
- ≈ 33 220 USD
201826 KS
Švedska, Hoeoer
Kontaktirajte prodavatelja
JCB 409 SV AG
Utovarivač na kotačima
202254 KS
Švedska, Hoeoer
Objavljeno: 2mjes.
62 791EUR
- ≈ 473 090 HRK
- ≈ 72 791 USD
202254 KS
Švedska, Hoeoer
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
JCB JS220 Excavator with excavation system and attachments
Bager gusjeničar
2016
Švedska, Hörnefors
Objavljeno: 2mjes. Referentni broj 10579
68 000EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 512 337 HRK
- ≈ 78 830 USD
2016
Švedska, Hörnefors
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
JCB JS220LC Excavator (VIDEO)
Bager gusjeničar
2016
Švedska, Otterbäcken
59 800EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 450 555 HRK
- ≈ 69 324 USD
2016
Švedska, Otterbäcken
Kontaktirajte prodavatelja

JCB 426 E HT Agri Dismantled. Only spare parts
Utovarivač na kotačima
2010
Švedska, Linköping
Upitajte za cijenu
2010
Švedska, Linköping
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (22)
JCB 409ZX
Utovarivač na kotačima
20135700 sati74 KS
Švedska, Bro
Upitajte za cijenu
20135700 sati74 KS
Švedska, Bro
Kontaktirajte prodavatelja


JCB JZ 70 Dismantled: only spare parts
Mini bager
Švedska, Linköping
Upitajte za cijenu
Švedska, Linköping
Kontaktirajte prodavatelja

JCB 416 S Dismantled: only spare parts
Utovarivač na kotačima
Švedska, Linköping
Upitajte za cijenu
Švedska, Linköping
Kontaktirajte prodavatelja

JCB 411 HT Dismantled for spare parts
Utovarivač na kotačima
Švedska, Linköping
Upitajte za cijenu
Švedska, Linköping
Kontaktirajte prodavatelja
Budite informirani: pretplatite se na nove oglasePrimajte najnovije oglase prilagođene vašim željama
T1 new listing page - Rabljeni i novi Građevinski strojevi JCB iz Švedska





