Rabljeni i novi Građevinski strojevi FORD Dražba, 2004 Godina
Nađeni rezultati pretraživanja: 0
Treba li više opcija filtriranja?
Nijedan oglas ne odgovara vašim kriterijima. Pokušajte prilagoditi svoje filtre.
Slične ponude





Pogledajte sve fotografije (41)
FORD L553 læsser
Građevinski strojevi
19902708 sati38 KS
Norveška, -
Objavljeno: 3sat
1 337EUR
Dražba
- ≈ 10 074 HRK
- ≈ 1 548 USD
19902708 sati38 KS
Norveška, -

Retrade AS
14
Kontaktirajte prodavatelja

Ny dieselgenerator Ford FDT16300E 20kVa
Generatorski set
2026
Švedska, Gothenburg
Objavljeno: 6sat
9EUR
Dražba
- ≈ 67 HRK
- ≈ 10 USD
2026
Švedska, Gothenburg
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
Ford 4142M
Automješalica
202282780 km
Italija, Caorso
Objavljeno: 4danReferentni broj NM0MKXTP6MNS99625
50 000EUR
Dražba
- ≈ 376 739 HRK
- ≈ 57 921 USD
202282780 km
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
Ford 4142M
Automješalica
202357094 km
Italija, Caorso
Objavljeno: 4danReferentni broj NM0MKXTP6MNY98072
50 000EUR
Dražba
- ≈ 376 739 HRK
- ≈ 57 921 USD
202357094 km
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodavatelja

Dieselgenerator / elverk Ford 10 kVa
Generatorski set
2026
Švedska, Gothenburg
Objavljeno: 4dan
54EUR
Dražba
- ≈ 406 HRK
- ≈ 62 USD
2026
Švedska, Gothenburg
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
Usado Topy 11.1 sobre FORD TRANSIT CC FT3500
Podizna platforma montirana na kamion
2025194 sati
Španija, València
Objavljeno: 6danReferentni broj 8.125 km
41 000EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 308 926 HRK
- ≈ 47 495 USD
2025194 sati
Španija, València
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (21)
Ford FDGFS-100
Generatorski set
Švedska, Växjö
Objavljeno: 7dan
4 582EUR
Dražba
- ≈ 34 524 HRK
- ≈ 5 307 USD
Švedska, Växjö
Blinto
7
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Ford FDGFS-100
Generatorski set
Novo2024
Novo
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 7dan
3 500EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 26 371 HRK
- ≈ 4 054 USD
Novo2024
Novo
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Ford FDGFS-50
Generatorski set
Novo2025
Novo
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 7dan
2 500EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 18 836 HRK
- ≈ 2 896 USD
Novo2025
Novo
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodavatelja




Ford Ford 550 traktorgraver
Rovokopač-utovarivač
1900
Norveška, Sørum
Objavljeno: 10dan
Dražba
1900
Norveška, Sørum
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (24)
FORD TRANSIT 350 2.0 EcoBlue 160ps Trend
Podizna platforma montirana na kamion
202272491 km
Ujedinjeno Kraljevstvo, Doncaster
Objavljeno: 10danReferentni broj WN72BBO
Dražba
202272491 km
Ujedinjeno Kraljevstvo, Doncaster
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
Ford 4142M
Automješalica
202258499 km
Italija, Caorso
Objavljeno: 11danReferentni broj NM0MKXTP6MNU93053
50 000EUR
Dražba
- ≈ 376 739 HRK
- ≈ 57 921 USD
202258499 km
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
Ford 4142M
Automješalica
202282921 km
Italija, Caorso
Objavljeno: 11danReferentni broj NM0MKXTP6MNT91356
50 000EUR
Dražba
- ≈ 376 739 HRK
- ≈ 57 921 USD
202282921 km
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
Ford 4142M
Automješalica
202345794 km
Italija, Caorso
Objavljeno: 11danReferentni broj NM0MKXTP6MPD98168
50 000EUR
Dražba
- ≈ 376 739 HRK
- ≈ 57 921 USD
202345794 km
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (13)
Ford FGT9250E
Generatorski set
Neto težina: 86 kg
Nizozemska, Deinze
Objavljeno: 13danReferentni broj 1103-201
115EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 866 HRK
- ≈ 133 USD
Neto težina: 86 kg
Nizozemska, Deinze





Pogledajte sve fotografije (20)
Ford FDT20200
Generatorski set
Neto težina: 165 kg
Nizozemska, Deinze
Objavljeno: 13danReferentni broj 1103-200
500EUR
Cijena bez PDV-a
Dražba
- ≈ 3 767 HRK
- ≈ 579 USD
Neto težina: 165 kg
Nizozemska, Deinze





Pogledajte sve fotografije (37)
MERCEDES-BENZ Ford 2014 - 4136 M - Cement Mixer -AC -Euro5 Transmixer
Automješalica
2014263136 km360 KS
Turska, Samandira
Objavljeno: 26dan
41 950EUR
- ≈ 316 084 HRK
- ≈ 48 596 USD
2014263136 km360 KS
Turska, Samandira
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
Ford Transit 130M155
Podizna platforma montirana na kamion
202383128 km
Irska, Mullingar
Objavljeno: 2mjes. Referentni broj WF0EXXTTRENR64266
48 000EUR
Dražba
- ≈ 361 669 HRK
- ≈ 55 604 USD
202383128 km
Irska, Mullingar
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (25)
FORD Ford 2024 4142 M/AUTO-AC-8X4-EURO 6- 12 M³ CONCRETE MIXER
Mješalica za beton
202437666 km420 KS
Turska, Kemerburgaz
77 500EUR
- ≈ 583 946 HRK
- ≈ 89 778 USD
202437666 km420 KS
Turska, Kemerburgaz
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (14)
FORD 4142 M
Automješalica
202442105 km3030 sati420 KS
Turska, Batikent
74 500EUR
- ≈ 561 341 HRK
- ≈ 86 303 USD
202442105 km3030 sati420 KS
Turska, Batikent
Kontaktirajte prodavatelja
Budite informirani: pretplatite se na nove oglasePrimajte najnovije oglase prilagođene vašim željama
T1 new listing page - Rabljeni i novi Građevinski strojevi FORD

