Prodaja Minibus Ford Transit iz Italija, 17900 EUR - Truck1 ID: 10465544
Pronađi FORD TransitIdi na oglase za FORD Transit
Arhivirani oglas

Ovaj oglas uklonjen je iz naše baze podataka. Ipak, možete poslati obrazac "Traženo vozilo": Ford Transit

Predajte oglas "Tražim …"
Otvorite katalog
Oglas Minibus Ford Transit više nije dostupan, ali pronašli smo slične ponude (10)
Slične ponude:
Ford Transit Custom - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit Custom - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit Custom - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit Custom - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit Custom - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit Custom - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit Custom - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit Custom - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit Custom - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit Custom - Minibus, Putnički kombi
Pogledajte sve fotografije (40)

Ford Transit Custom

Minibus, Putnički kombi
2020183000 kmBroj sjedala: 9
Poljska, Gniezno
Objavljeno: 1mjes.

18 654EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 140 552 HRK
  • ≈ 21 319 USD
2020183000 kmBroj sjedala: 9
Poljska, Gniezno
Ford Transit (18 Sitze*Euro 6*Klima) - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit (18 Sitze*Euro 6*Klima) - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit (18 Sitze*Euro 6*Klima) - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit (18 Sitze*Euro 6*Klima) - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit (18 Sitze*Euro 6*Klima) - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit (18 Sitze*Euro 6*Klima) - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit (18 Sitze*Euro 6*Klima) - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit (18 Sitze*Euro 6*Klima) - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit (18 Sitze*Euro 6*Klima) - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit (18 Sitze*Euro 6*Klima) - Minibus, Putnički kombi
Pogledajte sve fotografije (19)

Ford Transit (18 Sitze*Euro 6*Klima)

Minibus, Putnički kombi
2017387820 kmEuro 5Broj sjedala: 18
Njemačka, Hamburg-Mitte
Objavljeno: 28danReferentni broj Transit 877

17 500EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 131 857 HRK
  • ≈ 20 000 USD
2017387820 kmEuro 5Broj sjedala: 18
Njemačka, Hamburg-Mitte
Kontaktirajte prodavatelja
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Pogledajte sve fotografije (25)

Ford Transit

Minibus, Putnički kombi
2017324961 km
Poljska, Urszulin
Objavljeno: 28dan

16 299EUR

Cijena bez PDV-a

Najam
  • ≈ 122 808 HRK
  • ≈ 18 627 USD
2017324961 km
Poljska, Urszulin
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Pogledajte sve fotografije (16)

Ford Transit

Minibus, Putnički kombi
201586800 kmEuro 6
Norveška, Fosser
Objavljeno: 4dan

20 348EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 153 316 HRK
  • ≈ 23 255 USD
201586800 kmEuro 6
Norveška, Fosser
Kontaktirajte prodavatelja
Ford TRANSIT / 9 MIEJSC / 2021 ROK / SPROWADZONY - Minibus, Putnički kombi: slika Ford TRANSIT / 9 MIEJSC / 2021 ROK / SPROWADZONY - Minibus, Putnički kombi
Ford TRANSIT / 9 MIEJSC / 2021 ROK / SPROWADZONY - Minibus, Putnički kombi: slika Ford TRANSIT / 9 MIEJSC / 2021 ROK / SPROWADZONY - Minibus, Putnički kombi
Ford TRANSIT / 9 MIEJSC / 2021 ROK / SPROWADZONY - Minibus, Putnički kombi: slika Ford TRANSIT / 9 MIEJSC / 2021 ROK / SPROWADZONY - Minibus, Putnički kombi
Ford TRANSIT / 9 MIEJSC / 2021 ROK / SPROWADZONY - Minibus, Putnički kombi: slika Ford TRANSIT / 9 MIEJSC / 2021 ROK / SPROWADZONY - Minibus, Putnički kombi
Ford TRANSIT / 9 MIEJSC / 2021 ROK / SPROWADZONY - Minibus, Putnički kombi: slika Ford TRANSIT / 9 MIEJSC / 2021 ROK / SPROWADZONY - Minibus, Putnički kombi
Pogledajte sve fotografije (44)

Ford TRANSIT / 9 MIEJSC / 2021 ROK / SPROWADZONY

Minibus, Putnički kombi
2021187000 km4x2Euro 6
Mađarska, XVIII. kerület
Objavljeno: 28danReferentni broj IMP-4375

19 400EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 146 173 HRK
  • ≈ 22 172 USD
2021187000 km4x2Euro 6
Mađarska, XVIII. kerület
Kontaktirajte prodavatelja
Ford Transit Connect - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit Connect - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit Connect - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit Connect - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit Connect - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit Connect - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit Connect - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit Connect - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit Connect - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit Connect - Minibus, Putnički kombi
Pogledajte sve fotografije (20)

Ford Transit Connect

Minibus, Putnički kombi
2019185269 km
Mađarska, XVIII. kerület

15 400EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 116 034 HRK
  • ≈ 17 600 USD
2019185269 km
Mađarska, XVIII. kerület
Kontaktirajte prodavatelja
Ford Transit - 6 persons - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit - 6 persons - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - 6 persons - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit - 6 persons - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - 6 persons - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit - 6 persons - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - 6 persons - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit - 6 persons - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - 6 persons - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit - 6 persons - Minibus, Putnički kombi
Pogledajte sve fotografije (36)

Ford Transit - 6 persons

Minibus, Putnički kombi
2021163649 km4x2
Mađarska, XVIII. kerület

20 700EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 155 968 HRK
  • ≈ 23 657 USD
2021163649 km4x2
Mađarska, XVIII. kerület
Kontaktirajte prodavatelja
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Pogledajte sve fotografije (23)

Ford Transit

Minibus, Putnički kombi
2016380961 km
Poljska, Urszulin
Objavljeno: 1mjes.

13 757EUR

Cijena bez PDV-a

Najam
  • ≈ 103 655 HRK
  • ≈ 15 722 USD
2016380961 km
Poljska, Urszulin
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit - Minibus, Putnički kombi: slika  Ford Transit - Minibus, Putnički kombi
Pogledajte sve fotografije (36)

Ford Transit

Minibus, Putnički kombi
2021160000 kmBroj sjedala: 9
Poljska, Goślinowo
Objavljeno: 3dan

23 317EUR

Cijena bez PDV-a

  • ≈ 175 687 HRK
  • ≈ 26 648 USD
2021160000 kmBroj sjedala: 9
Poljska, Goślinowo
Ford Transit 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Bezwypadkowy/Gwarancja - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Bezwypadkowy/Gwarancja - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Bezwypadkowy/Gwarancja - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Bezwypadkowy/Gwarancja - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Bezwypadkowy/Gwarancja - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Bezwypadkowy/Gwarancja - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Bezwypadkowy/Gwarancja - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Bezwypadkowy/Gwarancja - Minibus, Putnički kombi
Ford Transit 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Bezwypadkowy/Gwarancja - Minibus, Putnički kombi: slika Ford Transit 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Bezwypadkowy/Gwarancja - Minibus, Putnički kombi
Pogledajte sve fotografije (34)

Ford Transit 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Bezwypadkowy/Gwarancja

Minibus, Putnički kombi
2023164532 kmBroj sjedala: 9
Poljska, Bodzentyn
Objavljeno: 18danReferentni broj 780

20 496EUR

  • ≈ 154 431 HRK
  • ≈ 23 424 USD
2023164532 kmBroj sjedala: 9
Poljska, Bodzentyn

Minibus, Putnički kombi Ford Transit

Pogledaj slične
Hmm, izgleda da je stavka prodana
Minibus, Putnički kombi Ford Transit: slika Minibus, Putnički kombi Ford Transit

Pronađite nove ponude u katalogu

Otvorite katalog
zoom in
Minibus, Putnički kombi Ford Transit: slika Minibus, Putnički kombi Ford Transit
See what's in stock now
PRODANO

17 900EUR

  • ≈ 134 871 HRK
  • ≈ 20 457 USD

13 Studeni 2025

Ovaj oglas pohranjen je u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cijena). Na stranici nema zastarjelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći u nastavku.

Robna marka

Model

Godina proizvodnje

Kilometraža

264331 km
VIN

WF01XXTTG1ET89849
Datum prve registracije

01.06.2014
Tehnički pregled

09/2026
Duljina

5340 mm
Širina

2029 mm
Visina

2200 mm
Lokacija

Italija, Apulia, Italia
Motor/pogonska linija
emisijski razred

gorivo

izlazna snaga

125 KS
mjenjač

ručni
ASR

Šasija/ovjes
broj osovina

2-osovine
ABS

gume

Numero pneumatici (doppi o singoli): 4 Dimensione ruote asse 1: 215/65 R16 Dimensione ruote asse 2: 215/65 R16
rezervni kotač

Karoserija/noseća konstrukcija
zapremina spremnika

70 L
Kabina/unutrašnjost
broj sjedala

7
sigurnosni pojasevi

radio

CD

MP3

Dodatna
tahograf

Ova ponuda je samo informativne prirode. Molimo potvrdite pojedinosti izravno kod prodavača.

PRODANO

17 900EUR

  • ≈ 134 871 HRK
  • ≈ 20 457 USD

13 Studeni 2025

Ova ponuda je samo informativne prirode. Molimo potvrdite pojedinosti izravno kod prodavača.

Klikom na bilo koji link ili predmet na ovoj internetskoj stranici, bezuvjetno se slažete i dajete nam ovlaštenje za obradu vaših osobnih podataka uključujući korištenje kolačića i drugih tehnologija praćenja. To se primjenjuje u svrhu poboljšanja i stvaranja vašeg personaliziranog iskustva na ovoj internetskoj stranici, našim drugim stranicama i stranicama oglašivača trećih strana koji surađuju s nama. Naše partner tvrtke mogu također pohranjivati kolačiće na vaš uređaj ili koristiti slične tehnologije u svrhu prikupljanja i obrade osobnih podataka. Saznajte više o tome na koji način postupamo s vašim privatnim podacima.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - FLEEQUID