Rabljeni i novi Autobusi Dražba, dizel, 2-osovine
Nađeni rezultati pretraživanja: 0
Treba li više opcija filtriranja?
Nijedan oglas ne odgovara vašim kriterijima. Pokušajte prilagoditi svoje filtre.
Slične ponude

Transportambulans Volkswagen Transporter T5 2.0
Minibus
2012
Švedska
Objavljeno: 1min.
8EUR
Dražba
- ≈ 60 HRK
- ≈ 9 USD
2012
Švedska
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
TOP
Volvo 8900 LE
Gradski autobus
2011660000 kmEuro 5Broj sjedala: 43
Švedska, Rosersberg
Objavljeno: 14sat
7 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 56 508 HRK
- ≈ 8 711 USD
2011660000 kmEuro 5Broj sjedala: 43
Švedska, Rosersberg
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (20)
Volvo B6SC
Turistički autobus
20121270000 kmEuro 5Broj sjedala: 55
Švedska, Rosersberg
Objavljeno: 14sat
16 900EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 127 331 HRK
- ≈ 19 629 USD
20121270000 kmEuro 5Broj sjedala: 55
Švedska, Rosersberg
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
Mercedes-Benz Tourismo
Turistički autobus
2010864711 kmEuro 5Broj sjedala: 61
Poljska, Dąbrowa Tarnowska
Objavljeno: 17sat
45 926EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 346 025 HRK
- ≈ 53 342 USD
2010864711 kmEuro 5Broj sjedala: 61
Poljska, Dąbrowa Tarnowska
Kontaktirajte prodavatelja


TOP
ZF 6 HP 602 C ex Citaro
Gradski autobus
2008
Njemačka, Rothenburgsort
Objavljeno: 18sat
2 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 18 836 HRK
- ≈ 2 903 USD
2008
Njemačka, Rothenburgsort
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (11)
MERCEDES-BENZ MERCEDES SPRINTER CITY 77
Gradski autobus
2015158000 kmEuro 5Broj sjedala: 10 places assises + 1 chauffeur + 2 PMR + 19 debout
Francuska, Romans-sur-Isère
Objavljeno: 18sat
Upitajte za cijenu
2015158000 kmEuro 5Broj sjedala: 10 places assises + 1 chauffeur + 2 PMR + 19 debout
Francuska, Romans-sur-Isère
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (7)
FIAT CITY 21
Gradski autobus
2012157000 kmEuro 5Broj sjedala: 11 places assises + 10 debout + 1 PMR
Francuska, Saint-Antoine-l'Abbaye
Objavljeno: 18sat
Upitajte za cijenu
2012157000 kmEuro 5Broj sjedala: 11 places assises + 10 debout + 1 PMR
Francuska, Saint-Antoine-l'Abbaye
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (13)
VANHOOL VANHOOL T911 2008
Turistički autobus
2008580000 kmEuro 4
Francuska, Romans-sur-Isère
Objavljeno: 18sat
Upitajte za cijenu
2008580000 kmEuro 4
Francuska, Romans-sur-Isère
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (16)
5 MINIBUS IVECO DAILY NEUF ET NON IMMATRICULE
Minibus, Putnički kombi
NovoEuro 6Broj sjedala: 22 + 1 places
Novo
Francuska, Montmiral
Objavljeno: 18sat
Upitajte za cijenu
NovoEuro 6Broj sjedala: 22 + 1 places
Novo
Francuska, Montmiral
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (26)
TOP
MERCEDES-BENZ Tourismo O350
Prigradski autobus
2006678000 km4x2Euro 4
Njemačka, Goldenstädt
Objavljeno: 1dan
35 000EUR
-14,3%
30 000EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 226 032 HRK
- ≈ 34 844 USD
2006678000 km4x2Euro 4
Njemačka, Goldenstädt
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (22)
Mercedes-Benz Sprinter 519 4x4, Tourist Line 20+1 !!
Minibus, Putnički kombi
Novo202620 kmEuro 6Broj sjedala: 21
Novo
Poljska, Wejherowo
Objavljeno: 1dan
Upitajte za cijenu
Novo202620 kmEuro 6Broj sjedala: 21
Novo
Poljska, Wejherowo
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (23)
Mercedes-Benz Sprinter 519 XXL, Luxury Line 23+1 !!
Turistički autobus, Putnički kombi
202620 kmEuro 6Broj sjedala: 24
Poljska, Wejherowo
Objavljeno: 1dan
Upitajte za cijenu
202620 kmEuro 6Broj sjedala: 24
Poljska, Wejherowo
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
MAN Lions Coach R07 Euro 6E
Turistički autobus
2025Euro 6Broj sjedala: 50
Švedska, Kungens Kurva
Objavljeno: 1danReferentni broj NEWMAN
Upitajte za cijenu
2025Euro 6Broj sjedala: 50
Švedska, Kungens Kurva
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (50)
NEOPLAN SKYLINER P06 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Dark Edition)
Turistički autobus
2026Euro 6Broj sjedala: 80
Švedska, Kungens Kurva
Objavljeno: 1danReferentni broj NEWP06
Upitajte za cijenu
2026Euro 6Broj sjedala: 80
Švedska, Kungens Kurva
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (29)
TEMSA MD9 Euro 6E
Turistički autobus
202366123 kmBroj sjedala: 35
Švedska, Kungens Kurva
Objavljeno: 1danReferentni broj ZTA543
Upitajte za cijenu
202366123 kmBroj sjedala: 35
Švedska, Kungens Kurva
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (43)
TEMSA MD9 Euro 6E
Turistički autobus
2025Broj sjedala: 34
Švedska, Kungens Kurva
Objavljeno: 1danReferentni broj WFG37S
Upitajte za cijenu
2025Broj sjedala: 34
Švedska, Kungens Kurva
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (6)
Man Lions City A26 CNG
Gradski autobus
200996930 kmBroj sjedala: 43
Švedska, Stockholm
Objavljeno: 1danReferentni broj ALM762
Upitajte za cijenu
200996930 kmBroj sjedala: 43
Švedska, Stockholm
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (8)
Man Lions City A26 CNG
Gradski autobus
200998913 kmBroj sjedala: 43
Švedska, Stockholm
Objavljeno: 1danReferentni broj ALM940
Upitajte za cijenu
200998913 kmBroj sjedala: 43
Švedska, Stockholm
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (30)
MAN A 20 / Lions City Ü Euro 5 / EEV MAN A 20 / Lions City Ü Euro 5 / EEV
Gradski autobus
20101049117 kmEuro 5Broj sjedala: 45
Njemačka, Hirschau
Objavljeno: 4danReferentni broj OH16
10 000EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 75 344 HRK
- ≈ 11 614 USD
20101049117 kmEuro 5Broj sjedala: 45
Njemačka, Hirschau
Kontaktirajte prodavatelja





Pogledajte sve fotografije (15)
Renault Trafic Combi L2H1 3,0t Life
Minibus, Putnički kombi
2023196486 kmEuro 6Broj sjedala: 9
Litva, Ramuciai
Objavljeno: 5dan
33 500EUR
Cijena bez PDV-a
- ≈ 252 403 HRK
- ≈ 38 909 USD
2023196486 kmEuro 6Broj sjedala: 9
Litva, Ramuciai
Kontaktirajte prodavatelja
Budite informirani: pretplatite se na nove oglasePrimajte najnovije oglase prilagođene vašim željama
T1 new listing page - Rabljeni i novi Autobusi
